Blog > Komentarze do wpisu
Minister Finansów Złodziej Pieniędzy Publicznych wydał 200 tys. złotych na logo
Alberto Ponzidodał(a) wpis w obszarze   Stefan Kosiewski
 
Alberto uważa, że to zdjęcie jest fajne
Alberto ocenia zdjęcia znajomych
 
Adam T. Ruciński Komentarz autora artykułu: "Przeznaczanie jakichkolwiek, nawet niewielkich, budżetowych pieniędzy na identyfikację wizualną, zwłaszcza w czasie powszechnych budżetowych oszczędności, po prostu razi. A tłumaczenia, że nowe logo poprawi jakość obsługi podatników, brzmią po prostu śmiesznie."
/zgadzam się z tą opinią
www.rmf24.pl
Ministerstwo Finansów wydało ponad 200 tys. zł na nowe logo - RMF24.pl - Ministerstwo Finansów, które słynie ostatnio z mówienia o konieczności oszczędzania budżetowych pieniędzy, zamówiło nowe logo. Dla siebie oraz podległych mu służb. Nowego znaku · 10 godz. temu ·
  • Adam T. Ruciński
   ‎"Identyfikacja wizualna to rzecz kluczowa, ale raczej dla działających na konkurencyjnym rynku prywatnych firm, które w ten sposób przyciągają klientów, niż dla finansowanych z naszych kieszeni urzędów. Bo do urzędu skarbowego klienci i tak trafią, zmuszeni przez prawo, i całkowicie niezależnie od tego, czy ma on jakiekolwiek logo, poza napisem "Urząd skarbowy" przy drzwiach.
   A na przykład Służba Celna swój własny znaczek już miała. Dlatego tworzenie nowych, pasujących do znaczka resortu finansów, wydaje się zbędną ekstrawagancją."
   10 godz. temu ·  · 3
wtorek, 29 listopada 2011, kultur

Polecane wpisy