Blog > Komentarze do wpisu
Florian Sikora - Kandydat do Sejmu RP - online - w dialogu z wyborcami - Magazyn Europejski SOWA - LIVE

Gesendet: Sonntag, 4. Oktober 2015 19:36 An: Stefan Kosiewski Betreff: Znajomy zaprasza Cię do polubienia strony na Facebooku Witaj, Stefan! Anna Kwietniewska zaprasza Cię do polubienia strony Florian Sikora - Kandydat do Sejmu RP  Florian Sikora - Kandydat do Sejmu RPOsoba publiczna  Przejdź do aktualności

Stefan Kosiewski  do  Florian Sikora - Kandydat do Sejmu RP
1 godz. · Frankfurt nad Menem 
 U św. Bartłomieja w Mierzeszynie.Piąty numer nowej gazety parafialnej Parafi pw. św. Bartłomieja Apostoła w Mierzeszynie.

magazyn europejski vor 15 Minuten
PROROCZA IKONOGRAFIA PARAFIALNA Hakenkreuz, czy Christenkreuz?

Swastyka, czy chrześcijański krzyż? Pod znakiem Lucyfera, pięcioramiennej gwiazdy z herbu biskupiego Bergoglio opublikowała gazetka parafialna "U św. Bartłomieja" w listopadzie 2010 r. Kazanie wyborcze dziekana Aeltermanna wygłoszone 21.05.1933 r. w Mierzeszynie, a przecież Dom św. Marty nie był jeszcze w 2010 r. ubogacony heretykiem satanistycznym
https://www.pinterest.com/pin/452752568768599765/ Komentarze

    • Florian Sikora - Kandydat do Sejmu RPFlorian Sikora - Kandydat do Sejmu RP  Panie Stefanie, bardzo proszę o zaprzestanie publikacji dot. wyrażania własnej opinii i poglądów. pozdrawiam1 · 1 godz.  • Stefan Kosiewski

Szanowny Panie Kandydacie, przebywając z wizytą pasterską na Kubie Bergoglio odmówił przed kilku dniami jednej minuty audiencji, o którą poprosiła Zastępcę Chrystusa na Ziemi Berta Soler, rzeczniczka antykomunistycznego, opozycyjnego ruchu na Kubie DAMY W BIELI.

Przykro mi, Boże!

Nie z tego powodu, iż Głowa mojego Kościoła św. jednej minuty nie znalazła w miłosierdziu swoim dla małej grupki odważnych kobiet, które bezpieczeństwo osobiste a może i życie swoje ryzykują permanentnie na peryferiach Ameryki, protestując w miejscach publicznych z plakatami na piersiach przeciwko tyranii zakłamanej bandy, zawierzając łaskawości terroru bandytów żydoskiego pochodzenia etnicznego (bracia Castro), którzy gwiazdkę pięcioramienną Lucyfera umieścili na fladze marnego przewrotu państwowego, marionetkowego puczu przekabaconego buńczucznie przez ich propagandę socjalistyczną na wzniosłą Rewolucję.

Tak samo aksamitne, zielone rewolucje szubrawców mieliśmy po 1989 r. w Europie Wschodniej, ostatnimi laty zaś w arabskich państwach Afryki Północnej; rezultatem tych przemian demokratycznych są zmiany demograficzne, ucieczka milionów Polaków za pracą, chlebem i godnym życiem na Zachodzie. A także obecny napływ do Europy cudzoziemców obcych Europie cywiliizacyjnie, nie ustępujących kobiecie miejsca w autobusie, czy w drzwiach do budynku.

Stwierdzam: spacerują po Frankfurcie nad Menem w czarnych kapeluszach z pejsami, a jest to obrazek cywilizacyjnie dla Polaka obcy. Tak samo obcy dla mnie kulturowo jest widok islamskiego mężczyzny idącego chodnikiem kilka kroków przed swoją kobietą, czy raczej kobiety podążającej śladem swojego Pana. Jeszcze bardziej nie do przyjęcia w Europie jest dziki wzrok pod turbanem, rozbiegany za kobietami w celu dokonania gwałtu seksualnego na wszystklim, co tylko poruszy się w autobusie, windzie, czy gdziekolwiek indziej, jak rusza się wszystko na filmach pornograficznych docierających dzięki telewizji satelitarnej w każdy zakątek demoralizowanego przez satanistów.

W przededniu Synodu poświęconego rodzinie wystąpił we Watykanie żyd i pedał z Kościoła św. obwieszczając wszem i wobec, że jest pedałem, a poza tym księdzem, profesorem na kilku, popłatnych etatach.

I powiedziałobłudnik na filmie strojąc lubieżne miny cioty, że dzieje mu się w jego opdczuciu krzywda, bo Kościół św., któremu wszystko zawdzięcza i w w którym kryty jest dowoli, jak Wesołowski, pedofil kryty był przez Bergoglio, jak Petz w Poznaniu, który dusił Poznańskie Słowiki penisem wpychanym do gardła., a inne żydobiskupy brały w obronę swojego kolegę arcybiskupa po ujawnieniu obżydliwości niemiłej Panu Bogu, zapraszały go żydy sutannowe do wspólnego odprawiania Mszy św.!

Obżydliwością dla Pana jest żyd i pedał, który służbę Bogu w Trójcy Przenajświętszej Jedynemu oddaje za materialny wkład w podbytnicę i radości płynące dlań z uwalnianą spermą. Obżydliwością jest starzec w oczach Zuzanny. Biskup o nazwisku Polak jest szmatą amoralną dla mnie, kiedy zapytany przez dziennikarza, co ma do powiedzenia na temat skandalu, którym uderzyły wczoraj złe duchy w Kościół, wyraża tylko żal w stosunku do zboczonego nieszczęśnika, który użyty został do walki z moralnością chrześcijańską.

Obżydliwością jest żydobiskup o nazwisku Polak, obżydliwością jest pżrzełożony pedała, biskup Pelpina o żydoskim nazwisku Kasyna, który nie mówi o grzechu sosomii, nie wyciąga konsekwencji w stosunku do złoczyńcy, lecz tylko modli się za powrót zboczeńca na łono Kościoła.

A po co ten ks. profesor o żydoskim nazwisku diabelsko utworzonym od nazwy podobozu KL-Auschwitz, miałby wracać do szkół w Rzymie z klerykami? Czy po to, żeby zadawać pytanie badawcze do studenta seminarium: pokaż, co masz w kroku, pod spodniami?

Masońska Grupa Windsor chciała przywrócić w Polsce tzw. karę śmierci za najcięższe zbrodnie; można wrzucić do wyszukiwarki nazwiska: Lech Kaczyński, Zbigniew Zionbro, kara śmierci. Wyskoczy antychrześcijański stosunek satanistów masońskich, którzy nie mają szacunku do Przykazania, które żydy mają od czasów Mojżesza; a nie jest istotne przy tym, czy Mojżesz był postacią historyczną, czy tylko literacką, albowiem w kulturze i cywilizacji żydowskiej Mojżesz stanowi podstawę myślenia.

Nie może biskup Kasyna, czy Pelina z troską i sympatią myśleć o jednym tylko złoczyńcy, który czyni dzieła antychrysta. Nie może pasterz troszczyć się o wilka zostawiając przy tym owce na pożarcie szatańskim wilkołakom kochającym wiernych inaczej, niż POan Jezus Chrystus nakazał miłować się nawzajem swoim uczniom.

Ryba psuje się od głowy. Widziałem w katakumbach Rzymu znak ryby wyryty na skale. Bergoglio wypacza rokrocznie nauczanie Jezusa,  wytwarza zamieszanie w czasach wielkiego prześladowania Chrześcijan, które mamy od tzw. Rewolucji Francuskiej.

 

Ostatnia część Przepowiedni Malachiasza w Lignum Vitae (1595) wikipedia

Przepowiednia Malachiasza dewizami nazwała ostatnich papieży:

In persecutione extrema S.R.E. sedebit Petrus Romanus, qui pascet oves in multis tribulationibus: quibus transactis civitas septicollis diruetur, & Iudex tremendus iudicabit populum suum. Finis.

W czasie najgorszego prześladowania Świętego Kościoła Rzymskiego, [na tronie] zasiądzie Piotr Rzymianin, który będzie paść owce podczas wielu cierpień, po czym miasto siedmiu wzgórz [Rzym] zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi swój lud. Koniec.

   Czy Bergoglio z Piemonckich Bergogliów jest Rzymianiniem (Włochem) nie pyta przecież Jan Chrzciek, czy mamy na innego czekać, albowiem w pamięci ma słowa zapowiedzi Franiszka, że on chce być Piotrem, biskupem Rzymu,

Czy mało syjonizm dokonał ataków na Papieża Piusa XII, oskarżeń o antysemityzm Ojca św., który od pierwszego roku wojny sprzyjał ukrywaniu w klasztorach i uczelniach żydów z Polski? Jednym z nich był mój Przyjaciel, rocznik 1912; z pierwszej ręki Włodka poznałem tę prawdę. Czy chciałby ktoś zaprzeczyć stwierdzeniu, że Pius XX słusznie zasłużył sobie na miano Pastor Angelikus? Dewizę taką Proroctwo Malachiasza przypisało z Góry, przed wiekami, temu pontyfikatowi. A ile jeszcze jest wolnych miejsc na plafonie pod sklepieniem bazyliki na Lateranie?  I co z nami wszystkimi będzie, kiedy zabraknie już miejsca na świecie dla Ojca św.?

De labore Solis, z pracy Słońca był Karol Wojtyła ur. 16 maja 1920 r. w dniu zaśmienia Słońca, z pogrzebem w dniu innego zaśmienia naszej gwiazdy, 8 kwietnia 2005. Dlaczego słoneczko Bergoglio wsadził sobie do herbu biskupiego obok Lucyfera gwiazdy i dlaczego połowa konsytucji masońskich państw Ameryki Południowej odwołuje się do symboli używanych przez wtajemniczonych? 

Czy nie zapracował papież Ratzinger na Chwałę drzewka oliwnego? Gloria olivae!

Czy jednak nie za daleko posunąłem się ze wspomnianymi żydami i pedałami?

 Miało być tylko, jak zwykle w paru słowach krótko o tym, co Poetę Polski gnębi najbardziej, poza tęsknotą do Kraju Ojczystego, tymczasem na niewinnie brzmiącą z pozoru prośbę Kandydata na Posła "o zaprzestanie publikacji dot. wyrażania własnej opinii i poglądów" odpowiedział niemalże elaboratem niniejszym.  

  
Przykro mi dziecię zamykając, iż tzw. księża patrioci, opłacani za litość nad sprawcą zgryzot naszych, przybrani w owcze skury, z paliuszami na plecach i piersiach, że ten hierarcha Kościoła św., który winien być zatroskany dzisiaj o Ciebie, Panie Boże i o człowieka prostego, pałęta się beztrosko niczym gówniarz po męskich ubikacjach za pedałami. Wodzi owieczki Kasyna na manowce, zamiast wykląć z wiary tego, który wiarą wzgardził.
Co się zaś tyczy kubańskich DAM W BIELI, które Bergoglio obżydliwie olał, albowiem 40 minut (a nie jedną!) wyrwał z czasu opłaconej przez Kościół pielgrzymki papieża do Ameryki, na prywatną wizytę w domu starca nieużytecznego już dla Ameryki na postrach, bezbożnika Castro,  który chrztu bynajmniej od Jezuity nie pragnął, a tylko drugi starzec nawykły do bergolenia o niczym ważnym, istotnym, jak dla Katolika i Polaka istotna jest wiara w Pana Boga i Miłość do Bliźniego, zapragnął sobie pogapić się nipocój na ladaco. 
Damy w Bieli, Panie w Polsce pozdrawiam serdecznie
Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski
 
Andrzej, Krystyna i 2 innych użytkowników zaakceptowali twoje zaproszenia do grona znajomych.
6 min. temu

P.S. Zaproszeni do dialogu - online - z Kandydatem łączcie się!  Nie zważajcie na treść obietnic przedwyborczych, "o zaprzestanie publikacji dot. wyrażania własnej opinii i poglądów", Bóg z Wami. 

https://www.facebook.com/floreksikora/posts/940730559316797

żydoska cenzura wolnego słowa na fejsbuku:

Usunęliśmy materiały opublikowane przez Ciebie
Usunęliśmy poniższy post, ponieważ nie spełniał on Standardów społeczności Facebooka:
głupia baba powinna podstawić małe do mleka, a nie miętosić go dla swojej głupiej przyjemności , a najlepiej, gdyby się nie wpychała zwierzakowi, bo jej też się żadna krowa nie pchała PKN 35.2015 RIS
Niech będzie popchwalony Jezus Chrystus!
sekretariatbiskupa@diecezja-pelplin.pl
Frankfurt am Main, am 4. Oktober 2015
http://sowa.quicksnake.de/Der-Bischof/W-Sprawie-ataku-zyd-pedalow-na-Synod-PDO205-von-Stefan-Kosiewski-PKN-35-2015-RIS-Polski-Komitet-Narodowy-ZR605
Uzasadnienie:
W zaistniałej sytuacji Biskup Diecezjalny in veritate et caritate Pelpina winien jest w Prawdzie i Miłości do Jezusa Chrystusa, Pana naszego, który przyjdzie sądzić żywych i umarłych, jednoznaczne zajęcie ex cathedra stanowiska w stosunku do grzechu sodomii oraz grzechu pochwały sodomii, popełnionego przez żydoskiego pochodzenia etnicznego złoczyńcę
http://issuu.com/stefankosiewski/docs/w_sprawie_ataku_zyd._pedalow_na_syn
Tymczasowo zablokowano Ci możliwość publikowania postów
Ta tymczasowa blokada będzie trwała 30 dni, w międzyczasie nie będziesz móc zamieszczać postów na Facebooku.
Wielokrotnie publikowałeś niedozwolone treści na Facebooku. Prosimy zapoznać się ze Standardami społeczności Facebooka, by dowiedzieć się jakie rodzaje postów są dozwolone.

Uprzejmie proszę o zmianę niesłusznej decyzji, która nie uwzględniła, że miałem prawo wypowiedzieć swoją opinię na temat głupiej baby, która na filmiku zawieszonym przez Fredka Michalaka z Piotrkowa przysiadła przy dwóch narodzonych zwierzakach, które urodził renifer i lizał, a ta kobieta zamiast zostawić w spokoju zwierzaki, pchała pod brodę matki łeb małego, zamiast przystawić do sutka, do mleka, jeżeli jhuż, a co do łba przysztło żydowi, który dokonał na fejsbuku bezprawnej w Polsce cenzury niewinnej wypowiedzi ochrońcy przyrody, to niech mu się rozjaśni, zanim z urzędu Policja z Prokuraturą nie dobiorą się idiocie tam, gdzie pedały w sutannach to robią. Niezwłocznie wycofać się z bezczelnych działań antypolskich i antysemickich! W tył zwrot! http://sowa.quicksnake.at/Presse/Na-Floriana-Sikore-do-Sejmu-PDO206-Moralia-von-Stefan-Kosiewski-ZR606-Prorocza-ikonografia-parafialna-Hakenkreuz-Christenkreuz-czy-Luzifernstern

poniedziałek, 05 października 2015, kultur

Polecane wpisy