Blog > Komentarze do wpisu
Re: Damian Szymański businessinsider.com.pl wczoraj 18:20 Tamara Czartoryska odpowiada Fundacji. PDO569

FOR PRINCESS Tamara Czartoryska PDO569 Moralia z Ogrodu Fraszek von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica FO ZECh

  Szanowny Panie Redaktorze Szymański, Drogi Kolego Damianie,

jako dziennikarze informujemy i komentujemy, nie stajemy nigdy po stronie złoczyńców i nie robimy dla fałszywych polityków za użydecznych idiotów; w celach zarobkowych oddajemy, owszem, własne teksty do publikacji w różnych mediach (gazeta.pl, onet.pl – to Pan Kolega, czy: Radio Wolna Europa, Tygodnik Solidarność za czasów Jarosława Kaczyńskiego, Tygodnik Solidarność Jastrzębie 1981 r., Tygodnik ŁAD za red. Skwary i Łętowskiego, m.in. – ja).  Staramy się być merytoryczni i obiektywni w owocach pracy zawodowej, aby zarobić sobie na chleb i wiarygodność.

Afera wicepremiera Glińskiego, związana z wyprowadzeniem ze Skarbu Państwa RP do Liechtensteinu pół miliarda zł przez parę osób o historycznych nazwiskach, może znowu w sposób nagły doprowadzić do kryzysu dobrego samopoczucia nie tylko jednego Jarosława Kaczyńskiego, prezesa koalicji rządowej na konwencji, którą trzeba będzie znowu pilnie zwołać w celu odcięcia się w TVP Kurskiego, od indolencji socjologa Piotra Glińskiego w sprawach dzieł kultury, który jawnie sprzyja bandzie fałszywych arystokratów. Ponieważ Pan, który nie jest przecież wspólnikiem przestępców, przedstawia jednak wydarzenia kryminalne po ich myśli,  przytacza fragmenty oświadczeń nadesłanych  do redakcji businessinsider.com.pl zamiast opublikować te teksty w całości, Oświadczenia Pani Tamary Czartoryskiej, bez niepotrzebnych skrótów i tendencyjnego przeinaczania czynów zakwestionowanych już tymczasem także i przez prawników jednego sądu.

Z Pana informacji (opublikowanej wczoraj w internecie o 18:20) dowiadujemy się, że zarówno Adam Karol Czartoryski, założyciel Fundacji Czartoryskich (albo słup, na którego mądrzejsi założyli narzędzie przestępstwa) jak i Maciej Radziwiłł są po prostu zwykłymi szantażystami.

Adam K. Czartoryski dopuścił się szantażu w stosunku dowłasnego dziecka, Tamary Czartoryskiej; przytaczam z udostępnionego przez Pana fragmentu poniedziałkowego (z 16.04.2018) oświadczenia ofiary przestępstwa szantażu: „…mój ojciec zmusił mnie na dzień przed moim ślubem, w Lizbonie, w kościele, w którym miałam wyjść za mąż, do podpisania protokołu jednego z posiedzeń pod groźbą  niepojawienia się na moim ślubie…”.

Tak samo nikczemnie Maciej Radziwiłł posłużył się szantażem w celu zastraszenia pani Tamary Czartoryskiej, która może być nie tylko głównym świadkiem oskarżenia: „…Jeśli mnie zaatakujesz, będę musiał się bronić. Uwierz, moja odpowiedź będzie mocna i zniszczy twoją wiarygodność...”.

Zniszczy niewiastę mądrą i piękną zniszczony facet w moich oczach, fałszywy arystokrata albo i nie zniszczy, albowiem tylko molestuje kobietę zboczeniec z odchyłkami od normy nobless oblige; taki winien być, rzecz jasna poinformowany prewencyjnie przez dziennikarza, chociażby tylko w internecie, że niezależnie od sprawy za dokonany szantaż, w kontaktach z  Prokuraturą winien odpowiadać na stawiane zarzuty rzeczowo i nie ściemniać niczym Antoni Macierewicz, Mentor Kaczyńskich z czasów działalności KOR-u, nawijaniem głodnych kawałków gadanego nie na temat, nie mających nic wspólnego ze zarzutem niewłaściwego zarządzenia się powierzonym Fundacji Czartoryskich majątkiem, mieniem państwowym w znacznej wysokości.

Nie oddajemy się wszak moralizowaniu po stwierdzeniu zaistnienia tzw. wypadków nieuleczalnych;  ze smutkiem opuszczamy ręce cicho, Panie Konsyliarzu przypominając zebranym nad łożem Łazarza, że w medycynie cuda jednak się zdarzają i może zechce Dobry Lekarz Niebieski i przywróci jednego z drugim do świata ludzi normalnych, którzy nie pozwolą głupiemu cwaniakowi o historycznym nazwisku na to, żeby znowu nas zabałamucił i skok na kolejne 400 mln zł przykrywał wymyśloną przez siebie „operą mydlaną” dla debili gorszych od rządzących.  

Być może businessinsider.com.pl zamieścił tymczasem w całości, w innym miejscu w interncie, nadesłane do redakcji Oświadczenia Pani Tamary Czartoryskiej. Pan jednak odsyła tylko linkami aktywnymi do wcześniejszych swoich tekstów na temat afery Glińskiego, opowiadających istotnie rzekłbym, jak o meczu piłkarskim terenowej C Klasy, o oburzającym Naród Polski skoku bandy zwyczajnych szurków na pół miliarda zł, wyprowadzone bezprawnie z Polski.

Nie zamieszcza Pan niestety w całości Oświadczeń Pani Czartoryskiej, które zasługują bezsprzecznie na opublikowanie w całości. Nie znajduję wyjaśnienia dla tego zaniedbania redakcyjnego.

Stefan Kosiewski
15 kwietnia o 06:18 ·  https://vk.com/video467751157_456239037

PDF: https://issuu.com/stefankosiewski/docs/armagedon_pdo533_szabasowa_premiera

Jestem do tyłu, nie mam nic w głowie,
Tak mówią ludzie, tak sitwa powie.

Pomyśl, gdy rzucasz kłamców, oszustów
Brudne, nieczyste geszefty szurków.

Będą podrabiać, będą fałszować,
Udawać dobrych; mogłam do koła.

Dziecko, otrząsam się i odżydzam,
Otrzepuję się, Otrząsam sitwę.

FOR PRINCESS Tamara Czartoryska PDO569 Moralia z Ogrodu Fraszek von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica FO ZECh https://www.pinterest.de/pin/452752568784600346/

żydoska sitwa ZŁODZIEJSTWO KUMOTERSTWO DEFRAUDACJA NEPOTYZM Piotr Gliński DWA RUCHY UP DOWN Pidgin_Art PDO416FO von Stefan Kosiewski ZR ZECh 20161127 Magazyn Europejski SOWA audio: https://gloria.tv/audio/YLSTMCyADQaY6Gqjjq3MLuw47

PDF: https://de.scribd.com/…/FOR-PRINCESS-Tamara-Czartoryska-PDO…

https://vk.com/wall467751157_136

Я вернулся, у меня ничего нет в голове,
Это то, что люди говорят, так что мафия расскажет.

Подумайте, когда вы бросаете лжецов, читов
Грязные, нечистые интересы бандитов

Они будут подделывать, они будут фальсифицировать,
Притворись хорошо; Я мог бы присоединиться к ним

Ребенок, я встряхиваю себя и очищаю себя от евреев
Я чищу себя, встряхивая паразитов

ДЛЯ ПРИНЦЕССА Тамара Чарторыйская PDO569 Моралия z Ogrodu Fraszek von Stefan Kosiewski Исследования Slavica et Khazarica FO ZECh

http://sowamagazyn.blogspot.de/…/for-princess-tamara-czarto…

https://vk.com/wall467751157_137

https://www.linkedin.com/…/princess-tamara-czartoryska-pdo…/

FOR PRINCESS Tamara Czartoryska PDO569 Moralia z Ogrodu Fraszek von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica FO ZECh
linkedin.com

https://www.facebook.com/me.sowa/posts/393638524436817

Idąc po Myśli sprawców nazywa Pan Aferę Glińskiego „operą mydlaną” i obiecuje głodnym prawdy Polakom przedstawienie najlepszych kawałków z dokumentów, których w nieodległej przecież przyszłości nie będzie mógł opublikować ani Pan, ani żaden inny dziennikarz w PL po obligatoryjnym zainteresowaniu się Prokuratora Generalnego RP ściemnianą nieudolnie sprawą kryminalną z udziałem wicepremiera Piotra Glińskiego.

Daleki jestem od czynienia Panu zarzutów stronniczości sprzyjającej złoczyńcom, pozwalam sobie jedynie powiedzieć, iż nie powinno się strony businessinsider.com.pl, ani żadnej innej publikacji Onet Holding Sp. z o.o. wykorzystywać do przeinaczania Afery Glińskiego w kiepski serial obyczajowy z życia kilku osób z tzw. wyższych sfer, z których jedynie jedna, z ręką na sercu: Pani Tamara Czartoryska zasługuje bez wątpienia na zaufanie i na szacunek Polaków. Pan zaś pozwolił sobie napisać:  „Jesteśmy w kontakcie z prawnikami Fundacji. Jak tylko pojawi się ich odpowiedź na zarzuty pani Tamary, opublikujemy je na Business Insider Polska”.  Musimy wobec tego zapytać wprost: Czy ładnie to tak? Spoufalać się nieprzystojnie do Osoby reprezentującej Interes Polski za granicą? Bo przebywam poza Polską na wymuszonej na mnie przez żydoubowców Kiszczaka i Jaruzelskiego politycznej emigracji od 36 lat, natomiast język polski przechodzi różne zmiany, przeważnie zgodnie z prawem Kopernika o wypieraniu się polityków za pieniądze wszystkiego, co wlezie.

Niedopuszczalne i naganne było w Ojczyźnie Naszej za moich czasów niegodziwe spoufalanie się, zawarte w tytule: „Tamara Czartoryska zdradza sekrety rodzinne.”  Nie może chyba i dzisiaj dziennikarz używać formy „pani Tamara”, gdyż nie zajmuje się opisywaniem pikantnych epizodów ze życia salonowego znajomej fryzjerki z osiedla Piaski w Czeladzi, gdzie stoi pomnik wdzięczności od 1946 z Czerwoną Gwiazdą, dla której to Gwiazdy Filmowej z filmu zakłamanego Ajzensztajna żyd Bronek ukradł pierścionek (popularne imię pośród żydostwa PRL-u: Geremek, Wildsztajn, Komorowski i inne.

W inwokacji niniejszych uwag nie było wszak zastosowania zwrotu lekceważącego Osobę: „Sz. Pana Damianku”, albowiem do dorosłego dziennikarza, na całe szczęście dużo ode mnie młodszego, żeby miał nadzieję przeżyć niżej podpisanego, przeżyje taki kamieni kupę, który może np. napisać od siebie w kilku słowach rzeczowo, co myśli o działaniach, czy osobach okradających Polskę na każdy, niedopuszczalny sposób.

Może Pan, Szanowny Panie Redaktorze skomentować Oświadczenia nadesłane do redakcji przez jedną i drugą stronę konfliktu MORALNEGO, ale nie może Pan udawać ślepego na GRZECH i PRZESTEPSTWO. Zatem: nie należy bawić się we wycinanki kurpiowskie, czy żydoskie wycinanki z papieru świecowego na ścianę wsi Opoczyńskiego, ale zgodnie z obowiązkiem INFORMOWANIA przez media, ma Pan obowiązek podania w całości do wiadomości katolików i żydów, ponadto członków różnych innych wspólnot wyznaniowych w Polsce, które mogą przecież mieć za złe doktorowi praw Jarosławowi Kaczyńskiemu nie tyle ciągle jeszcze fakt przesądzenia bezprawnego o winie Sebastiana K. za wypadek limuzyny Szydło, ale mają prawo oskarżenia Jarosława Kaczyńskiego o dokonany antysemityzm obżydliwy i nietolerancję wyznaniową, którą wykazał się prezes i prawnik z Bożej łaski, któremu wydaje się jeszcze, że po wszystkich swoich kompromitacjach na polu Justycji mógłby robić taki za radcę prawnego i zarabiać kokosy. Dobry Panie Boże, Ty widzisz to i nieuśmiechniesz się dobrotliwie!

Po  przerzucaniu kasy, z kompromitujących partię Prawo i Sprawiedliwość niesłusznych nagród dla Glińskiego i innych ministrów, na jednego tylko słupa prezesa Caritas rzymskokatolickiego Episkopatu Polski, który po zgodzie zawartej przez sitwę żydoubecką z udziałem trockistów: Kaczyńskiego i Michnika w Magdalence 1989 r. przy poparciu jp2 i kard. Glempa, jawnie współpracuje z ludźmi Kiszczaka, zatem  ta Caritas i w ramach tej współpracy może dokonać przelewu zwrotnego każdej sumy pieniędzy w każdej chwili, jak bankster Mateusz Morawiecki przelał kasę 140 tys. zl na konto fundacji księdza z Kanady, żeby ten odpalił z tego staremu Morawieckiemu działkę mafijną na tzw. Solidarność Walczącą, założoną we Wrocławiu przy udziale oficera prowadzącego ze Zwiadu WOP LWP w PRL; patrz wypowiedź Pana Czyżewskiego, byłego prokuratora z Gdańska i członka rządu RP w Londynie na uchodźstwie, wrzuć w google: Czyżewski, prokurator, Kosiewski, sowa; coś zgodnego z prawdą wyskoczy z pewnością.  http://sowa.typepad.com/blog/books/ 

Oczywiście, że rację miał poseł Brejza stwierdzając, że dr Kaczyński będzie musiał odejść z polityki razem z profesorem socjologii dla ciemniaków Glińskim, jako ten dr praw i stypendysta Sorosa, który dorobił się kasy na grantach za pośrednictwem Fundacji Batorego, Smolara, który jako fałszywa Rada Naukowa Instytutu Michalskiego z Wiednia będzie musiał także odejść z Austrii nie dla uciechy Orbana, ale na pociechę dla Urbana w Polsce, co jest to samo imię, a tylko oboczność językowa w pidgin szprache.

Zaślepł Kaczyński Jarosław niczym Gomułka, zaniemógł oślepiony, nie dojrzał bezprawia w żywe oczy, po raz kolejny, jako tzw. dr prawa, nauczyciel jenzyka poskiego z rodziny Komoroskiego, zięcia żydoubowca Dziadzia, specjalista w działce Wałęsy  marksistowskiego prawie pracy w bezprawnym PRL-u; nie skumał niezguła, że zagrabionych pieniędzy ten, co zagrabił nie ma prawa przekazywać komukolwiek innemu, niż tylko oddać do rąk własnych ograbionemu, Skarbowi Państwa, osobie pokrzywdzonej, która straciła na skutek dyskryminacyjnej w stosunku do Szanowanych Powszechnie Żydów  religijnych i Fundacji, jak np. Fundacja Pana Szukalaka w mieście Łodzi, zajmująca się od wielu lat przykładną, nie tylko w mojej skromnej ocenie, opieką nad cmentarzami żydowskimi w Polsce.

Jarosław Kaczyński będzie chciał teraz nie przegrać sromotnie wyborów samorządowych, odda z pewnością z pożyczonego od żydówki Goss, życzliwej, dobrotliwej dla ducha lekkomyślnego, po starej znajomości żydomasońskiej z Panią Matką Kaczyńskich, oficjalnie zatrudnioną w jednym pokoju z żydomasonem i KOR-owcem Janem Józefem Lipskim z Loży Kopernik, matki loży Grupy Windsor Lecha Kaczyńskiego, Marka Jurka i Ujazdowskiego, żeby zatrzymać w oczak obraz trzech krzyży, w budynku kościoła na Placu Trzech Kryzyży w stolicy.

Odda Jarosław Kaczyński połowę z tego, co dał już księdzu z Caritas na ofiarę, przerzuci łopatą, przekazem pocztowym na cerkwie Prawosławnych i Zielonoświątkowców, Karaimów i Bezpopowców na Mazurach w Polsce, charytatywnych Ewangelików Buzka w Katowicach, TW „Docent”. Czy nie odda?

Panie Redaktorze „operą mydlaną” jest dla każdego normalnego człowieka w Polsce ta cała tzw. demokracja III RP na bazie szatańskiej zmowy złoczyńców żydoubeckich, czy IV RP Jarosława Kaczyńskiego , który wolałby jednak z pewnością także brata widzieć w całości, nie zaś w kawałkach, jak Pan rozrywa na strzępy, niegodnie treść Oświadczeń w Sprawie Najwyższej Wagi dla Narodu Polskiego  napisanych przez jedyną prawdziwie godną szacunku Osobę Pani Tamary Czartoryskiej, z książęcego rodu bardzo bliskiego krewnego króla Jagiełły, Zwycięzcy spod Grunwaldu. 

Pani Tamara Czartoryska pokona niewątpliwie we wyborach na urząd Prezydenta RP każdego kandydata, jest Osobą zdolną w sposób naturalny zintegrować wokół swojego programu, przedstawionego we fragmentarycznie zaprezentowanych przez Pana Oświadczeniach, większość zdrowych myśli i dobrych działań obywateli Rzeczypospolitej, którzy Interes Ojczyzny i Narodu Polskiego przedkładają nad miliony i miliardy. Za Boga nie oddaliby Godności swej za żadną cenę. Potrafię sobie wyobrazić Pana w obozie politycznym Ludzi Dobrej Woli.

Przepraszam, jeszcze nadmienić muszę, odchodząc na chwilę od tematu, o obszernej odpowiedzi otrzymanej z Policji Wysłano: poniedziałek, 16 kwietnia 2018 08:07 Do: skosiewski@gmail.com Temat: Odp: Zgłoszenie przestępstwa: dr Marek Głogoczowski, Zakopane 14.04.2018 dokonał ataku na grupę sowamagazyn

Szanowny Panie

W związku z przekazaną przez Pana wiadomością, uprzejmie informuję, iż … Jeśli złożył Pan zawiadomienie na piśmie i wyczerpująco przedstawił okoliczności popełnienia przestępstwa, czynność tę można uznać za zakończoną. Pamiętać jednak należy, że prawdopodobnie niebawem zostanie Pan wezwany do złożenia zeznań w charakterze świadka. Może się też zdarzyć, że – według Policji – w napisanym przez Pana zawiadomieniu będzie brakować istotnych szczegółów – wtedy również otrzyma Pan wezwanie do jednostki Policji, by uzupełnić zawiadomienie…  itd.

Dziękuję w tym miejscu Policji za całość obszernej przesyłki, do której nie nawiązuję z podniesionych względów.

 

Na Szacunek Polaków i Katolików zasługuje bezsprzecznie odważny i mądry Pan Prof. Roberto de Mattei Prezydent Fundacji Lepanto, który z Kardynałami św. Kościoła Rzymskokatolickiego, współautorami Correctio filialis pozwala nam zrozumieć istotę herezji antypapieża Bergoglio; cieszy nas szczególnie to, że akurat dzisiaj, w dniu urodzin braci księży Ratzingerów, 16 kwietnia 2018 otrzymaliśmy informację o kolejnej Międzynarodowej konferencji naukowej w Rzymie, na temat

Stary i nowy modernizm: korzenie kryzysu Kościoła. Tym razem w sobotę, 23 czerwca 2018.  https://www.fondazionelepanto.org/contatti/ 

Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Kriegsgrber-Mogiy-Polskie-w-RFN/FOR-PRINCESS-Tamara-Czartoryska-PDO569-Moralia-z-Ogrodu-Fraszek-von-Stefan-Kosiewski-Studia-Slavica-et-Khazarica-FO-ZECh

audiohttps://gloria.tv/audio/sd4ezLh8iGjB2wWUnAWThq3aw

wtorek, 17 kwietnia 2018, kultur

Polecane wpisy