Blog > Komentarze do wpisu
Kwaśniewski nie żyje z tego, o co posądził go Prokurator państwa amerykańskiego

 audiohttps://gloria.tv/audio/eDbFSsieTVYs2RLZRz326f2Xg

Polnisches Kulturzentrum e.V.
34 min ·

Kwaśniewski nie żyje z tego, o co posądził go Prokurator państwa amerykańskiego

wiadomosci.onet.pl
Aleksander Kwaśniewski: czuję się podsłuchiwany
- Czuję się podsłuchiwany przez te służby, które mogą to robić.…
 
Zasięg: 1 osoba Tag: Henryk Kulczyk, kuszenie, szatan, fałszywy papież, 

"Nie żyję z lobbingu"

Na pytanie o lobbing, Kwaśniewski odpowiedział: "Nie żyję z lobbingu. Ja się tym nie zajmuję". - Nie wyobrażam sobie, że miałbym się zarejestrować jako lobbysta. Jeżeli jestem na konferencji międzynarodowej i mówię, że trzeba Ukrainę przyjąć do UE to jest ewidentny lobbing, ale nie otrzymuję za to środków. Otrzymuję pieniądze za to, że wygłaszam ten wykład - dodał.

Były prezydent podkreślił w rozmowie, że "działał w imieniu Parlamentu Europejskiego na rzecz podpisania umowy stowarzyszeniowej przez Ukrainę z Unią Europejską i uwolnienia więźniów politycznych - szczególnie Julii Tymoszenko". - Wtedy spotykałem się z (Paulem - przyp. red.) Manafortem, który oficjalnie był doradcą Janukowycza i miał na niego duży wpływ - powiedział.

Jak dodał Kwaśniewski "żadnych pieniędzy ani od Manaforta, ani od Ukraińców nie otrzymywał, ani z Unii Europejskiej - ta działalność była całkowicie za darmo". - Uczestniczyłem w konferencjach międzynarodowych jako zapraszany speaker i tam oczywiście wypłacano honoraria - wyjaśnił w rozmowie z RMF FM.

Kwaśniewski na pytanie o memy, których jest bohaterem, odpowiedział: "Jak mówił Wańkowicz - nieważne czy dobrze, czy źle, byle po nazwisku". Jak stwierdził, część z memów na jego temat jest dobra, część średnia, a "część po prostu chamowata".

- Nie piję już wódki. Żadnych mocnych alkoholi. Piję tylko dobre wino – skwitował na koniec rozmowy.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/aleksander-kwasniewski-czuje-sie-podsluchiwany/6ryxmgh

KULCZYK HOLDING bilet wizytowy nie używany, otrzymany jakieś 8 lat temu na przyjęciu noworocznym w Ambasadzie odstąpię za darmo STEFAN KOSIEWSKI am 4. Dezember 2004

 

KULCZYK HOLDING bilet wizytowy nie używany, otrzymany jakieś 8 lat temu na przyjęciu noworocznym w Ambasadzie odstąpię za darmo STEFAN KOSIEWSKI am 4. Dezember 2004http://sowa-magazyn.blogspot.com/2018/09/zdf-info-milczenie-pasterza-abp.html

poniedziałek, 17 września 2018, kultur

Polecane wpisy