środa, 24 września 2014
Bezwarunkowa Pensja Powszechna dla Polaka, zasadniczy dochod w Unii Europejskiej!

 

Postulat pensji dla każdego obywatela w Unii Europejskiej nie jest rewolucyjny, nie zapowiada zmiany stosunków własności, dlatego krąży już po Europie i czas najwyższy na Polskę. Pora na hasło: 

Wolność zamiast pełnego zatrudnienia.

PDF: http://de.scribd.com/doc/56195191/Stefan-Kosiewski-20070403-Bezwarunkowa-Pensja-Powszechna-dla-Polaka-zasadniczy-dochod-w-Unii-Europejskiej

Wiara w Jezusa zmartwychwstałego pozwala wierzyć w odzyskanie własności i wolności Narodu Polskiego.

http://www.spreaker.com/user/mysowa/pensja-powszechna-dla-polaka

Stefan Kosiewski
270 obserwatorów|255 062 wyświetlenia
Kręgi rozszerzone  -  17:26
 
...Das alte Erfolgsmodell geht so: 

Hart arbeiten. Viel Geld verdienen. Möglichst früh in Ruhestand gehen und dann all das machen, wofür man die letzten 40 Jahre keine Zeit hatte. Das Ziel liegt in der Zukunft. 

Die neue Version geht anders: 

Das Ziel liegt im Hier und Heute. Menschen arbeiten nicht, um irgendwann Freiheit von der Arbeit zu erlangen. Sie wollen Freiheit in der Arbeit! 

Wer das verstanden hat, zählt zu den Gewinnern im Wettbewerb um die besten Talente – egal in welcher Branche! 

Freiheit ist nichts, was Sie sich mit jahrelanger Fronarbeit „verdienen“ müssen. Sondern ein Menschenrecht für alle...
http://home.foerster-kreuz.com/2014/09/freiheit-erfolg.html#more
 
heartleaders - 3. Oktober
heartleaders.de
 
https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/KvYBE7xN5Zg
 

Tuesday, Apr 03, 2007

Bezwarunkowa Pensja Powszechna dla Polaka 20070403 Stefan Kosiewski zasadniczy dochod w Unii Europejskiej!

 

Własność narodową Polaków, rozłożoną do 1939 roku między różne grupy społeczne, na mocy diabelskiego paktu narodowego socjalizmu z żydokomunizmem zaczęto wydzierać z polskich rąk. Zniewoleni i ograbieni Polacy mieli być tylko siłą roboczą w obozach pracy III Rzeszy i w syberyjskich gułagach. Diabeł miał krótko dwa oblicza: po 1945 roku żydokomuna kradła już jawnie polską ziemię, prywatne zakłady przemysłowe, toczyła wojnę o handel z Polakami.

Sierpień 1980 roku przyniósł Polsce marzenie o wolności i samorządności. Złoczyńcy żydokomunistyczni nie zamierzali jednak oddać Polakom władzy, ani pozbyć się swoich materialnych zdobyczy. Plemię żmijowe szatana odegrało przed światem groteskę narodowego pojednania w Polsce. Najpierw Służba Bezpieczeństwa wykreowała w okresie Solidarności tzw. radykałów, których następnie internowano po to, żeby element polski etnicznie wypędzić z kraju, lub zepchnąć w polityczny niebyt, a ze swoimi rewizjonistami i pseudokatolikami spotkać się w Magdalence, by odegrać farsę porozumienia okrągłego stołu.

Pod płaszczykiem pluralizacji, wielości partii politycznych i poglądów, dokonano grabieżczej prywatyzacji majątku Narodu Polskiego. Pod płaszczem globalizacji ulokował się w Polsce kapitał międzynarodowy, handel i przemysł. Wspólnicy światowi miejscowych złoczyńców.

Sojusz Wojskowy, wspólne agresje i plany militarne utwierdzają wzbogaconych tak oto złoczyńców w przekonaniu, że do utrzymania pozycji panów nad Polakami wystarczy już tylko powtarzać stare zaklęcie złodziejskie: zabrane będzie temu, który nie ma, a Mamon dołoży temu, który nakradł i ma.

Ne tylko dla rodziny Gierka, Jaruzelskiego, Kiszczaka i Urbana stworzony został system grabieży dokonanej w biały dzień na Narodzie Polskim. Hołota żydokomunistyczna to dzisiaj kilka milionów ludzi, które żyją na koszt zniewolonego Narodu Polskiego.

A Naród ten to ponad 30 milionów ludzi, którzy nie mają nic: żadnych mieszkań, żadnych domów na własność, żadnych akcji. 30 milionów Polaków, dla których ani żydokomuna ani Unia Europejska nie ma i nie będzie miała pracy, a sojusze wojskowe nie są w stanie wysłać ich wszystkich na wszystkie nawet fronty świata.

Tak samo jest w Czechach i na Słowacji, w Bułgarii, Rumunii, w Niemczech i wszędzie, gdzie tylko grabieżcze plemię szatana postanowiło zabrać, by zapanować.

Bóg chciał i zmartwychwstał. Naród też powstanie. Ten, który zabrał cudze nie jest właścicielem. Na własność posiadł tylko strach przed odebraniem zakumulowanego kapitału.

Tymczasem przedstawia się po dobroci
Plan odzyskania zagrabionego majątku Narodu Polskiego:

1. należy odebrać tym, co zagrabili i mają - nałożyć wysokie podatki na tych, którzy mają;
2. odzyskany majątek należy rozdać tym, którzy nie mają nic, bo ich ograbiono
- należy wprowadzić Pensję dla Polaka.

Nie jakiś zasiłek czymkolwiek uwarunkowany, ale niezbywalną, gwarantowaną przez państwo pensję umożliwiającą ludzką egzystencję w Polsce.
Nie można więc poprzestać na wpisywaniu do Konstytucji RP artykułu chroniącego życie każdego człowieka, gdyż państwo, które stoi na straży ochrony zagrabionej własności, musi zadbać też o to, żeby wywłaszczeni i ograbieni mieli za co godnie żyć.

Postulat pensji dla każdego obywatela w Unii Europejskiej nie jest rewolucyjny, nie zapowiada zmiany stosunków własności, dlatego krąży już po Europie i czas najwyższy na Polskę. Pora na hasło:
Wolność zamiast pełnego zatrudnienia.

Stefan Kosiewski
 
http://shoud.io/9120
 
http://sowa.quicksnake.org/Radio-Plus/Stefan-Kosiewski-Bezwarunkowa-Pensja-Powszechna-dla-Polaka-zasadniczy-dochod-w-Unii-Europejskiej
 
środa, 03 września 2014
do udziału w pierwszym Kongresie polskich przedsiębiorców, który odbędzie się 9 października 2014 r., w Londynie.

blow job elita 20140903 European Magazine SOWA.pdf

Fascynacja obłędem von Stefan Kosiewski Dodaj blog do ulubionych Wersja mobilna Sikorski: – (...) blow job (z ang. seks oralny - red.) – 25 złotych, anal job (z ang. seks analny - red.) 35 złotych. A Rostowski odpowiada: – To bardzo prz...


9 października 2014 r., po raz pierwszy, polscy przedsiębiorcy z całej Wielkiej Brytanii spotkają się w Londynie na krajowym kongresie, aby wymienić się swoimi doświadczeniami, pozyskać niezbędną wiedzę na temat rozwijania biznesu w Wielkiej Brytanii oraz nawiązać bezcenne kontakty biznesowe.
 Tematyka całodniowego eventu dotknie takich zagadnień jak dostępne w UK dofinansowania na rozwój działalności, środki finansowania start-upów, programy wspierające działania przedsiębiorców czy też uczestnictwo firm w kontraktach publicznych. Uczestnicy Kongresu będą mieli niepowtarzalną okazję, by zdobyć praktyczną wiedzę nt. samorozwoju z zakresu zarządzania biznesem, jak również skutecznego marketingu - tak ważnego w aspekcie dotarcia z ofertą do brytyjskiego (i nie tylko) konsumenta. Podczas wydarzenia swoimi doświadczeniami podzielą się także polscy przedsiębiorcy, których działania na Wyspach już zaowocowały sukcesem. Będąca integralną częścią Kongresu sesja networkingowa będzie niepowtarzalną okazją do nawiązania między uczestnikami bezcennych kontaktów biznesowych.

Michael Dembinski, Główny Doradca w Brytyjsko Polskiej Izbie Handlowej zachęca do uczestnictwa w Kongresie -Jeśli jesteś zdecydowany zrealizować swoje plany biznesowe w Wielkiej Brytanii i nie wiesz od czego zacząć, lub jeśli chcesz rozwijać swoją firmę na większą skalę Twoja obecność na pierwszym kongresie polskich przedsiębiorców w Londynie jest obowiązkowa.

Kongres jest podsumowaniem kilkuletniej pracy podczas seminariów biznesowych organizowanych w różnych częściach Wielkiej Brytanii od 2011 roku. Jest on także naturalną odpowiedzią na potrzebę integracji polskich środowisk biznesowych. – mówi Bartłomiej Kowalczyk, twórca Polish Business Link.

http://www.een.org.pl/index.php/Europa/articles/kongres-polskich-przedsiebiorcow-w-londynie.html


http://sowa.quicksnake.es/fotogalerie.php?i=12579
...Nie sprawdził się w Polsce przy szukaniu konsensu z mętną cieczą, kijem bełtaną we wiaderle z krwią utaczaną bez udziału osób trzecich, zatem Angela, stateczna na wieczność z dłońmi splecionymi we winkiel masoński i cyrkiel od...
Pages: 4 Reads: 41 Published 1 day ago
...Donald to brzmi jako tako, ażeby przynajmniej mógł obronić syna przed zamoczeniem w afery żydowskiej sitwy bezmyślnie zapisanej na słupa: Stefański (wcześniej używane nazwisko przygłupa: Plichta), bo w tym wszyscy się z Tuski...
Pages: 13 Reads: 163 Published 3 days ago

Stefan Kosiewski Polnischer Schulverein OSWIATA 1992-2002 i...

...Odwołując się do postanowień polsko-niemieckiego Traktatu z 17.6.1991 r, a w szczególności Artykułu 20, w którym zagwarantowane jest prawo Polaków żyjących w Republice Federalnej Niemiec do „... swobodnego poługiwania się j...
Pages: 19 Reads: 166 Published 9 days ago

http://de.scribd.com/doc/238496221/blow-job-elita-20140903-European-Magazine-SOWA-pdf
07:15, kultur , job
Link
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy poza granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND