piątek, 29 października 2010
Kamerą termowizyjną naprowadzają w nocy helikopter z karabinem maszynowym
  • Nasza Czeladź Nasza Czeladź Murzyny amerykańskie polują na człowieka jak na królika i krzyczą: Błogosław Boże Ameryce!

Wideo to zostało w czwartek usunięte z youtube ze względu an makabryczny charakter. NIE należy pokazywać dzieciom, które marzą o USA.

videos.t-online.de
Diese Aufnahmen zeigen die grausame Realität des Krieges und werden von den US-Soldaten noch auf makabere Weise kommentiert. kilka sekund temu
Nasza CzeladźNasza Czeladź Tusk i Kaczyński tak samo jak Miller, Kwaśniewski i Pawlak wspierają Amerykę w kolonialnych wojnach, które Naród Polski wpędzają w biedę zadłużenia i grzech zabijania. Wszystkie partie polityczne w judeomasońskiej Polsce ustanowionej w Magdalence odpowiedzialne są za tę antypolską zbrodnię.
http://ma.blox.pl/
14:34, kultur , USA
Link
czwartek, 07 października 2010
Znasz li ten kraj?

Do jakich to "postępowych cywilizacji" zbliżać ten kraj, który Dobra Dusza ma na myśli?

Powrót do strony Narodowcy
Alfred Bruszewski Alfred Bruszewski Kraje ktorymi rzadza skorumpowane kliki, wyslugujace sie obcym, traktujace wlasne spoleczestwo po "gangstersku", gdzie panuja uposledzone stosunki, (rodem z trzeciego swiata), zamiast zblizac sie do postepowych cywilizacji - oddalaja sie. Jest to polityka nie tylko niemoralna , ale przede wszystkim szkodliwa.
Wczoraj o 16:23 · ·
 
    • około godziny temu ·
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy poza granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND