środa, 09 grudnia 2015
Związki Huntera Bidena, syna wiceprezydenta USA, z ukraińskim oligarchą podejrzanym o malwersacje na sumę 23 mln USD

As the vice president aims to curb corruption in Ukraine, Hunter Biden sits on the board of a Ukrainian company accused of having “illicit assets.” https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/7qAs1CsKCCe Związki Huntera Bidena, syna wiceprezydenta USA, z ukraińskim oligarchą podejrzanym o malwersacje na sumę 23 mln USD kładą się cieniem na niedawnej wizycie Joe Bidena na Ukrainie, podczas której wezwał on Kijów do zdecydowanej walki z korupcją - pisze

Joe Biden, His Son and the Case Against a Ukrainian Oligarch

von James Risen
nytimes.com
As the vice president aims to curb corruption in Ukraine, Hunter Biden sits on the board of a Ukrainian company accused of having “illicit assets.”
magazyn europejski
magazyn europejski
• vor 59 Minuten
As the vice president aims to curb corruption in Ukraine, Hunter Biden sits on the board of a Ukrainian company accused of having “illicit assets.”
plus.google.com/... Związki Huntera Bidena, syna wiceprezydenta USA, z ukraińskim oligarchą podejrzanym o malwersacje na sumę 23 mln USD kładą się cieniem na niedawnej wizycie Joe Bidena na Ukrainie, podczas której wezwał on Kijów do zdecydowanej walki z korupcją - pisze "NYT".
"NYT": kłopotliwe związki syna wiceprezydenta USA na Ukrainie - Wiadomości
wiadomosci.onet.plStefan Kosiewski
288 obserwatorów|611 263 wyświetlenia
iKręgi rozszerzone  -  13:24
 
"NYT": kłopotliwe związki syna wiceprezydenta USA na Ukrainie
 http://www.nytimes.com/2015/12/09/world/europe/corruption-ukraine-joe-biden-son-hunter-biden-ties.html

Według dzisiejszego wydania "New York Timesa" jednym z głównych tematów zakończonej we wtorek wizyty wiceprezydenta Bidena na Ukrainie było zachęcenie rządu w Kijowie do podjęcia bardziej zdecydowanych kroków w walce z "szalejącą" w tym kraju korupcją oraz nasilenie działań przeciwko oligarchom, mającym wciąż duży wpływ na sytuację w kraju.

Jednak - jak ocenia "NYT" - przesłanie to mogło zostać podważone poprzez kłopotliwe związki najmłodszego syna wiceprezydenta USA Huntera Bidena z jedną z największych spółek, eksploatującej złoża gazu i ropy naftowej na Ukrainie. 45-letni Biden junior, były lobbysta z Waszyngtonu został w połowie kwietnia jednym z członków rady nadzorczej spółki Burisma Holdings (BH), której właścicielem jest Mykoła Złoczewski, były minister ds. ekologii i zasobów naturalnych za rządów obalonego w 2014 roku prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza.
Złoczewski był jednym z najbliższych współpracowników ukrywającego się teraz w Rosji byłego prezydenta; w kompetencjach ówczesnego ministra leżało m.in. przydzielanie koncesji i zezwoleń wydobywczych na Ukrainie. BH, zarejestrowana na Cyprze, jest w całości kontrolowana przez inną cypryjską spółkę Brociti Investments Limited, należącą właśnie do Złoczewskiego.
Burisma obecnie posiada koncesje na wydobycie gazu w trzech głównych regionach na Ukrainie: dnieprowsko-donieckim, azowsko-kubańskim, obejmującym także zaanektowany przez Rosję Krym, a także w regionie karpackim, przy granicy z Polską.
Całą sprawę powiązań Huntera Bidena z ukraińskim oligarchą komplikuje dodatkowo fakt zamrożenia aktywów Złoczewskiego i spółki Burisma Holdings przez brytyjski urząd ds. poważnych nadużyć finansowych (SFO). Oligarcha podejrzewany jest o pranie brudnych pieniędzy o wartości 23 mln dolarów, które zostały nielegalnie wyprowadzone z ukraińskiej gospodarki.
Jednak w toku postępowania ukraińscy prokuratorzy odmówili dostarczenia niezbędnych dokumentów, na skutek czego brytyjski sąd w styczniu zmuszony był odmrozić aktywa Złoczewskiego, które - jak zaznacza gazeta - natychmiast zostały przetransferowane na Cypr.
Działania ukraińskiego wymiaru sprawiedliwości spotkały się ze stanowczym protestem amerykańskiego ambasadora w Kijowie Geoffrey R. Pyatta, który domagał się wszczęcia śledztwa przeciwko ukraińskim prokuratorom. Jednak - jak pisze "NYT" - amerykański dyplomata, interweniując u najwyższych władz Ukrainy nie wspomniał ani słowem o działalności syna wiceprezydenta USA.
Zdaniem dziennika, który przytacza opinię jednego z ekspertów ds. polityki ukraińskiej Edwarda C. Chowa, zaangażowanie Huntera Bidena w działalność Złoczewskiego jest zagrożeniem dla antykorupcyjnych działań administracji Baracka Obamy na Ukrainie.
Hunter Biden, z wykształcenia prawnik, do 2014 roku służył w marynarce wojennej USA. Został przeniesiony do rezerwy, ponieważ miał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków w organizmie.
(ks)
https://de.pinterest.com/pin/452752568769509939/Von: Joe Biden [mailto:info@dscc.org]
Gesendet: Donnerstag, 10. Dezember 2015 16:46
An: Stefan Kosiewski <sowa-frankfurt@t-online.de>
Betreff: urgent message for Stefan:  


Stefan,

I’ll get right to the point: I’m asking you to make a donation so that Democrats can take back the U.S. Senate. Now let me tell you why I’m asking today:

To win an election, what you can get done early matters -- a lot. I have some experience with this: President Obama and I were elected in 2008 and 2012 because we were able to organize early and out-hustle the other side. We need to do the same in 2016.

It starts with the candidates -- and the DSCC has recruited some top-rate folks who are committed to helping the middle class. But now they need your support to build campaigns that win everywhere from New Hampshire to Washington State.

So that’s why I’m asking now. Will you pitch in to help the DSCC elect leaders who will work for all Americans? Your gift before the end of the year will help us do more when it counts.

We can't let the GOP destroy the Affordable Care Act, limit women’s health choices, deny climate change, demonize immigrants and refugees, do nothing about gun violence, raise taxes on the middle class -- I could go on. That's what they try to do every day and with virtually every vote. And exactly what they will do if they win the White House and Senate next November.

So we need to fight with everything we’ve got. We need real leaders -- Democratic leaders -- in the Senate. And the DSCC can get them there -- but only with your help. 

Will you pitch in now to make it happen, Stefan?

If you’ve saved your payment information with ActBlue Express, your donation will go through immediately:

Pitch in $3 IMMEDIATELY >>

Pitch in $8 IMMEDIATELY >>

Pitch in $17 IMMEDIATELY >>

Pitch in $25 IMMEDIATELY >>

Pitch in $35 IMMEDIATELY >>

Or donate another amount.


Thank you,
Joe Biden

https://secure.actblue.com/contribute/page/dsccab923 Mld USD syn Wiceprezydenta USA Andrzej Duda Bez Kipy PDO242 FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCXLII 20... by Stefan Kosiewski

Polska zaplaci Turcji za wspieranie terrorystow ISIS 71 mln EUR...

http://gloria.tv/media/7YAPLmVKLsL 10. čtvrtek, Hutka, VRCHLABÍ, Klub Kotelna, Vančurova 378, 19:30 11. pátek, Hutka, DOLNÍ BOUSOV, Restaurace u sv.Kateřiny, T.G.Masaryka 126, 20:30 18. pátek, velká vzpomínková akce na Jaromíra Nečas...
Published about 3 hours ago
 

Zapalenie opon Kownacki PDO241 FO albo Esterki CANTO DC...

tylko do 14 grudnia można czytać, odsłuchiwać, nagrywać, ściągać za darmo: http://mysowa.blog.de/ Zapalenie opon Kownacki PDO241 FO albo Esterki FO CANTO DCXLI z ewentualnym zamiarem jak w Poznaniu 20151208 Magazyn E...
Published 1 day ago
 

Nachalna agitacja perfidnego zydostwa na rzecz wojny swiat...

żydoskie krętactwo podane jako "ofensywa wolności", czyli sposób żyda Langfana, który robi za dziennikarza "Jeruzalem Post" i "New York Times", a faktycznie szczuje bezczelnie i niemądre żydomasona Erdogana, do sprowoko...
Published 6 days ago
 

Ofensywa Wolnosci zydoamerykanskiej Morawiecki Pisowizna...

Nov 29 "Ofensywa Wolności" z Kasy Unii Europejskiej jako antidotum na propagandę, czyli fałszywe prawdy tzw. ekspertów. Walka żydostwa amerykańskiego z Kościołem Katolickim i Prawosławnym. Pisowizna W opinii k...
Published 10 days ago
 
 
https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/7qAs1CsKCCe
14:39, kultur , USA
Link
piątek, 13 listopada 2015
Po co poseł Janusz Sanocki ześwinił się poprawką do konstytucyjnej równości czasu pracy w piątki?

Website besuchen

 
magazyn europejski

SZCZURY, Apps

magazyn europejski

Świnia tak wielka jak samochód. Właściciel jeździ na niej... a poseł Janusz Sanocki ma zaświnioną przeszłość PZPR (obecnie używane w polityce nazwisko: Kukiz) wygłosił Pierwszą Poprawkę do konstytucyjnej równości czasu pracy obywateli w piątki na takich samych zasadach we wszystkich urzędach w Polsce po Magdalence. Czy kryptosyjonista ześwinił się tylko bżydko z proislamskimi sympatiami do świętowania przy szabasowych świecach? Pytają wyborcy, bo w piątki nie z każdym po drodze do spowiedzi: film

magazyn europejski
• Vor 45 Minuten

Świnia tak wielka jak samochód. Właściciel jeździ na niej... a poseł Janusz Sanocki ma zaświnioną przeszłość PZPR (obecnie używane w polityce nazwisko: Kukiz) wygłosił Pierwszą Poprawkę do konstytucyjnej równości czasu pracy obywateli w piątki na takich samych zasadach we wszystkich urzędach w Polsce po Magdalence. Czy kryptosyjonista ześwinił się tylko bżydko z proislamskimi sympatiami do świętowania przy szabasowych świecach? Pytają wyborcy, bo w piątki nie z każdym po drodze do spowiedzi
 
magazyn europejski
magazyn europejski

https://www.pinterest.com/pin/452752568769164788/13:10, kultur , nasze Judaica
Link
niedziela, 01 listopada 2015
Stan Zak Kaminski zum Frankfurter Auschwitz-Prozeß. 1963-1965 Ein Dokumentarfilm Center for Jewish Culture

Dienstag, 3. November, 18.00 Uhr

183 Tage, Der Auschwitz-Prozess, 1963-1965 in Frankfurt  – ein Dokumentarfilm,  Buch & Regie Janusch Kozminski, Verein für Jüdische Medien, 2014, 173 Minuten (deutschsprachige Version, englische Untertitel 

+ Lektor).


Sehr geehrte Damen und Herren,

 anliegend sende ich Ihnen unser Bajit Hadasch Programm (November), 2015 zur gefälligen Beachtung.

 http://www.judaica.pl/index1.php?zmien_jezyk=DE

 Mit freundlichen Grüßen

 Joachim S. Russek
Fundacja Judaica - Centrum Kultury Żydowskiej
The Judaica Foundation - Center for Jewish Culture
ul. Meiselsa 17, 31-058 Krakow, Poland
www.judaica.pl   info1@judaica.pl

https://de.groups.yahoo.com/neo/groups/sowa/conversations/messages/2816Nach dem Krieg ist Stan Zak Kaminski in Warschau als Journalist tätig. Zwischen 1964 und 1971 kommt er mehrmals als Zeuge nach Deutschland, z.B. zum Frankfurter Auschwitz-Prozeß. 1974 entschließt er sich aus politischen und persönlichen Gründen zum Umzug nach Frankfurt am Main.

 Stan Zak Kaminski  i Stefan Kosiewski

http://oswiata.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?202598

poniedziałek, 05 października 2015
Florian Sikora - Kandydat do Sejmu RP - online - w dialogu z wyborcami - Magazyn Europejski SOWA - LIVE

Gesendet: Sonntag, 4. Oktober 2015 19:36 An: Stefan Kosiewski Betreff: Znajomy zaprasza Cię do polubienia strony na Facebooku Witaj, Stefan! Anna Kwietniewska zaprasza Cię do polubienia strony Florian Sikora - Kandydat do Sejmu RP  Florian Sikora - Kandydat do Sejmu RPOsoba publiczna  Przejdź do aktualności

Stefan Kosiewski  do  Florian Sikora - Kandydat do Sejmu RP
1 godz. · Frankfurt nad Menem 
 U św. Bartłomieja w Mierzeszynie.Piąty numer nowej gazety parafialnej Parafi pw. św. Bartłomieja Apostoła w Mierzeszynie.

magazyn europejski vor 15 Minuten
PROROCZA IKONOGRAFIA PARAFIALNA Hakenkreuz, czy Christenkreuz?

Swastyka, czy chrześcijański krzyż? Pod znakiem Lucyfera, pięcioramiennej gwiazdy z herbu biskupiego Bergoglio opublikowała gazetka parafialna "U św. Bartłomieja" w listopadzie 2010 r. Kazanie wyborcze dziekana Aeltermanna wygłoszone 21.05.1933 r. w Mierzeszynie, a przecież Dom św. Marty nie był jeszcze w 2010 r. ubogacony heretykiem satanistycznym
https://www.pinterest.com/pin/452752568768599765/ Komentarze

  • Florian Sikora - Kandydat do Sejmu RPFlorian Sikora - Kandydat do Sejmu RP  Panie Stefanie, bardzo proszę o zaprzestanie publikacji dot. wyrażania własnej opinii i poglądów. pozdrawiam1 · 1 godz. • Stefan Kosiewski

Szanowny Panie Kandydacie, przebywając z wizytą pasterską na Kubie Bergoglio odmówił przed kilku dniami jednej minuty audiencji, o którą poprosiła Zastępcę Chrystusa na Ziemi Berta Soler, rzeczniczka antykomunistycznego, opozycyjnego ruchu na Kubie DAMY W BIELI.

Przykro mi, Boże!

Nie z tego powodu, iż Głowa mojego Kościoła św. jednej minuty nie znalazła w miłosierdziu swoim dla małej grupki odważnych kobiet, które bezpieczeństwo osobiste a może i życie swoje ryzykują permanentnie na peryferiach Ameryki, protestując w miejscach publicznych z plakatami na piersiach przeciwko tyranii zakłamanej bandy, zawierzając łaskawości terroru bandytów żydoskiego pochodzenia etnicznego (bracia Castro), którzy gwiazdkę pięcioramienną Lucyfera umieścili na fladze marnego przewrotu państwowego, marionetkowego puczu przekabaconego buńczucznie przez ich propagandę socjalistyczną na wzniosłą Rewolucję.

Tak samo aksamitne, zielone rewolucje szubrawców mieliśmy po 1989 r. w Europie Wschodniej, ostatnimi laty zaś w arabskich państwach Afryki Północnej; rezultatem tych przemian demokratycznych są zmiany demograficzne, ucieczka milionów Polaków za pracą, chlebem i godnym życiem na Zachodzie. A także obecny napływ do Europy cudzoziemców obcych Europie cywiliizacyjnie, nie ustępujących kobiecie miejsca w autobusie, czy w drzwiach do budynku.

Stwierdzam: spacerują po Frankfurcie nad Menem w czarnych kapeluszach z pejsami, a jest to obrazek cywilizacyjnie dla Polaka obcy. Tak samo obcy dla mnie kulturowo jest widok islamskiego mężczyzny idącego chodnikiem kilka kroków przed swoją kobietą, czy raczej kobiety podążającej śladem swojego Pana. Jeszcze bardziej nie do przyjęcia w Europie jest dziki wzrok pod turbanem, rozbiegany za kobietami w celu dokonania gwałtu seksualnego na wszystklim, co tylko poruszy się w autobusie, windzie, czy gdziekolwiek indziej, jak rusza się wszystko na filmach pornograficznych docierających dzięki telewizji satelitarnej w każdy zakątek demoralizowanego przez satanistów.

W przededniu Synodu poświęconego rodzinie wystąpił we Watykanie żyd i pedał z Kościoła św. obwieszczając wszem i wobec, że jest pedałem, a poza tym księdzem, profesorem na kilku, popłatnych etatach.

I powiedziałobłudnik na filmie strojąc lubieżne miny cioty, że dzieje mu się w jego opdczuciu krzywda, bo Kościół św., któremu wszystko zawdzięcza i w w którym kryty jest dowoli, jak Wesołowski, pedofil kryty był przez Bergoglio, jak Petz w Poznaniu, który dusił Poznańskie Słowiki penisem wpychanym do gardła., a inne żydobiskupy brały w obronę swojego kolegę arcybiskupa po ujawnieniu obżydliwości niemiłej Panu Bogu, zapraszały go żydy sutannowe do wspólnego odprawiania Mszy św.!

Obżydliwością dla Pana jest żyd i pedał, który służbę Bogu w Trójcy Przenajświętszej Jedynemu oddaje za materialny wkład w podbytnicę i radości płynące dlań z uwalnianą spermą. Obżydliwością jest starzec w oczach Zuzanny. Biskup o nazwisku Polak jest szmatą amoralną dla mnie, kiedy zapytany przez dziennikarza, co ma do powiedzenia na temat skandalu, którym uderzyły wczoraj złe duchy w Kościół, wyraża tylko żal w stosunku do zboczonego nieszczęśnika, który użyty został do walki z moralnością chrześcijańską.

Obżydliwością jest żydobiskup o nazwisku Polak, obżydliwością jest pżrzełożony pedała, biskup Pelpina o żydoskim nazwisku Kasyna, który nie mówi o grzechu sosomii, nie wyciąga konsekwencji w stosunku do złoczyńcy, lecz tylko modli się za powrót zboczeńca na łono Kościoła.

A po co ten ks. profesor o żydoskim nazwisku diabelsko utworzonym od nazwy podobozu KL-Auschwitz, miałby wracać do szkół w Rzymie z klerykami? Czy po to, żeby zadawać pytanie badawcze do studenta seminarium: pokaż, co masz w kroku, pod spodniami?

Masońska Grupa Windsor chciała przywrócić w Polsce tzw. karę śmierci za najcięższe zbrodnie; można wrzucić do wyszukiwarki nazwiska: Lech Kaczyński, Zbigniew Zionbro, kara śmierci. Wyskoczy antychrześcijański stosunek satanistów masońskich, którzy nie mają szacunku do Przykazania, które żydy mają od czasów Mojżesza; a nie jest istotne przy tym, czy Mojżesz był postacią historyczną, czy tylko literacką, albowiem w kulturze i cywilizacji żydowskiej Mojżesz stanowi podstawę myślenia.

Nie może biskup Kasyna, czy Pelina z troską i sympatią myśleć o jednym tylko złoczyńcy, który czyni dzieła antychrysta. Nie może pasterz troszczyć się o wilka zostawiając przy tym owce na pożarcie szatańskim wilkołakom kochającym wiernych inaczej, niż POan Jezus Chrystus nakazał miłować się nawzajem swoim uczniom.

Ryba psuje się od głowy. Widziałem w katakumbach Rzymu znak ryby wyryty na skale. Bergoglio wypacza rokrocznie nauczanie Jezusa,  wytwarza zamieszanie w czasach wielkiego prześladowania Chrześcijan, które mamy od tzw. Rewolucji Francuskiej.

 

Ostatnia część Przepowiedni Malachiasza w Lignum Vitae (1595) wikipedia

Przepowiednia Malachiasza dewizami nazwała ostatnich papieży:

In persecutione extrema S.R.E. sedebit Petrus Romanus, qui pascet oves in multis tribulationibus: quibus transactis civitas septicollis diruetur, & Iudex tremendus iudicabit populum suum. Finis.

W czasie najgorszego prześladowania Świętego Kościoła Rzymskiego, [na tronie] zasiądzie Piotr Rzymianin, który będzie paść owce podczas wielu cierpień, po czym miasto siedmiu wzgórz [Rzym] zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi swój lud. Koniec.

   Czy Bergoglio z Piemonckich Bergogliów jest Rzymianiniem (Włochem) nie pyta przecież Jan Chrzciek, czy mamy na innego czekać, albowiem w pamięci ma słowa zapowiedzi Franiszka, że on chce być Piotrem, biskupem Rzymu,

Czy mało syjonizm dokonał ataków na Papieża Piusa XII, oskarżeń o antysemityzm Ojca św., który od pierwszego roku wojny sprzyjał ukrywaniu w klasztorach i uczelniach żydów z Polski? Jednym z nich był mój Przyjaciel, rocznik 1912; z pierwszej ręki Włodka poznałem tę prawdę. Czy chciałby ktoś zaprzeczyć stwierdzeniu, że Pius XX słusznie zasłużył sobie na miano Pastor Angelikus? Dewizę taką Proroctwo Malachiasza przypisało z Góry, przed wiekami, temu pontyfikatowi. A ile jeszcze jest wolnych miejsc na plafonie pod sklepieniem bazyliki na Lateranie?  I co z nami wszystkimi będzie, kiedy zabraknie już miejsca na świecie dla Ojca św.?

De labore Solis, z pracy Słońca był Karol Wojtyła ur. 16 maja 1920 r. w dniu zaśmienia Słońca, z pogrzebem w dniu innego zaśmienia naszej gwiazdy, 8 kwietnia 2005. Dlaczego słoneczko Bergoglio wsadził sobie do herbu biskupiego obok Lucyfera gwiazdy i dlaczego połowa konsytucji masońskich państw Ameryki Południowej odwołuje się do symboli używanych przez wtajemniczonych? 

Czy nie zapracował papież Ratzinger na Chwałę drzewka oliwnego? Gloria olivae!

Czy jednak nie za daleko posunąłem się ze wspomnianymi żydami i pedałami?

 Miało być tylko, jak zwykle w paru słowach krótko o tym, co Poetę Polski gnębi najbardziej, poza tęsknotą do Kraju Ojczystego, tymczasem na niewinnie brzmiącą z pozoru prośbę Kandydata na Posła "o zaprzestanie publikacji dot. wyrażania własnej opinii i poglądów" odpowiedział niemalże elaboratem niniejszym.  

  
Przykro mi dziecię zamykając, iż tzw. księża patrioci, opłacani za litość nad sprawcą zgryzot naszych, przybrani w owcze skury, z paliuszami na plecach i piersiach, że ten hierarcha Kościoła św., który winien być zatroskany dzisiaj o Ciebie, Panie Boże i o człowieka prostego, pałęta się beztrosko niczym gówniarz po męskich ubikacjach za pedałami. Wodzi owieczki Kasyna na manowce, zamiast wykląć z wiary tego, który wiarą wzgardził.
Co się zaś tyczy kubańskich DAM W BIELI, które Bergoglio obżydliwie olał, albowiem 40 minut (a nie jedną!) wyrwał z czasu opłaconej przez Kościół pielgrzymki papieża do Ameryki, na prywatną wizytę w domu starca nieużytecznego już dla Ameryki na postrach, bezbożnika Castro,  który chrztu bynajmniej od Jezuity nie pragnął, a tylko drugi starzec nawykły do bergolenia o niczym ważnym, istotnym, jak dla Katolika i Polaka istotna jest wiara w Pana Boga i Miłość do Bliźniego, zapragnął sobie pogapić się nipocój na ladaco. 
Damy w Bieli, Panie w Polsce pozdrawiam serdecznie
Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski
 
Andrzej, Krystyna i 2 innych użytkowników zaakceptowali twoje zaproszenia do grona znajomych.
6 min. temu

P.S. Zaproszeni do dialogu - online - z Kandydatem łączcie się!  Nie zważajcie na treść obietnic przedwyborczych, "o zaprzestanie publikacji dot. wyrażania własnej opinii i poglądów", Bóg z Wami. 

https://www.facebook.com/floreksikora/posts/940730559316797

żydoska cenzura wolnego słowa na fejsbuku:

Usunęliśmy materiały opublikowane przez Ciebie
Usunęliśmy poniższy post, ponieważ nie spełniał on Standardów społeczności Facebooka:
głupia baba powinna podstawić małe do mleka, a nie miętosić go dla swojej głupiej przyjemności , a najlepiej, gdyby się nie wpychała zwierzakowi, bo jej też się żadna krowa nie pchała PKN 35.2015 RIS
Niech będzie popchwalony Jezus Chrystus!
sekretariatbiskupa@diecezja-pelplin.pl
Frankfurt am Main, am 4. Oktober 2015
http://sowa.quicksnake.de/Der-Bischof/W-Sprawie-ataku-zyd-pedalow-na-Synod-PDO205-von-Stefan-Kosiewski-PKN-35-2015-RIS-Polski-Komitet-Narodowy-ZR605
Uzasadnienie:
W zaistniałej sytuacji Biskup Diecezjalny in veritate et caritate Pelpina winien jest w Prawdzie i Miłości do Jezusa Chrystusa, Pana naszego, który przyjdzie sądzić żywych i umarłych, jednoznaczne zajęcie ex cathedra stanowiska w stosunku do grzechu sodomii oraz grzechu pochwały sodomii, popełnionego przez żydoskiego pochodzenia etnicznego złoczyńcę
http://issuu.com/stefankosiewski/docs/w_sprawie_ataku_zyd._pedalow_na_syn
Tymczasowo zablokowano Ci możliwość publikowania postów
Ta tymczasowa blokada będzie trwała 30 dni, w międzyczasie nie będziesz móc zamieszczać postów na Facebooku.
Wielokrotnie publikowałeś niedozwolone treści na Facebooku. Prosimy zapoznać się ze Standardami społeczności Facebooka, by dowiedzieć się jakie rodzaje postów są dozwolone.

Uprzejmie proszę o zmianę niesłusznej decyzji, która nie uwzględniła, że miałem prawo wypowiedzieć swoją opinię na temat głupiej baby, która na filmiku zawieszonym przez Fredka Michalaka z Piotrkowa przysiadła przy dwóch narodzonych zwierzakach, które urodził renifer i lizał, a ta kobieta zamiast zostawić w spokoju zwierzaki, pchała pod brodę matki łeb małego, zamiast przystawić do sutka, do mleka, jeżeli jhuż, a co do łba przysztło żydowi, który dokonał na fejsbuku bezprawnej w Polsce cenzury niewinnej wypowiedzi ochrońcy przyrody, to niech mu się rozjaśni, zanim z urzędu Policja z Prokuraturą nie dobiorą się idiocie tam, gdzie pedały w sutannach to robią. Niezwłocznie wycofać się z bezczelnych działań antypolskich i antysemickich! W tył zwrot! http://sowa.quicksnake.at/Presse/Na-Floriana-Sikore-do-Sejmu-PDO206-Moralia-von-Stefan-Kosiewski-ZR606-Prorocza-ikonografia-parafialna-Hakenkreuz-Christenkreuz-czy-Luzifernstern

14:36, kultur , die Christen
Link
środa, 09 września 2015
Antykomuniści wszystkich krajów łączcie się! PDO186 Przeciwko żydokracji Unii Europejskiej! ZECh von Stefan Kosiewski ZR586
Napsal sowa (») dnes v 21:53 v kategorii Stefan Kosiewski, přečteno: 16×
sk/kezmarok.jpg

http://shoud.io/18652   

Polska może przyjąć 120 tysięcyuchodźców, z górą dziesięć razy więcej, niż przewiduje plan pomocowy Brukseli, który przedstawił dzisiaj Szef Komisji Jean-Claude Juncker.

Mai 2008

Stefan Kosiewski 3 min

Antykomuniści wszystkich krajów łączcie się!

Przeciwko żydokracji Unii Europejskiej!

W imię Ojca, Syna i Ducha św.,

...Czytaj dalej

European Commission - PRESS RELEASES - Press release - Kryzys związany z uchodźcami: zdecydowane... European Commission - Press Release details... europa.eu

QR code for this recording:


Propozycja relokacji do Polski z obszaru Włoch, Grecji i Węgier w pierwszym rzucie i niezwłocznie, ze względów humanitarnych 12070 osób (3901 z Grecji, 4179 z Węgier i 9287 z Włoch) jest oderwana od realiów i nie do obrony po poddaniu rzeczowej krytyce, dlatego należy przede wszystkim skrytykować wystąpienie Jana Olbrychta (Platforma Obywatelska), jedynego europosła z Polski, który dał się poznać jako ksenofob kryptosyjonistyczny i hipokryta antypolski na forum Parlamentu Europejskiego, zaprezentowaną małostkowością szkodzący pozytywnemu obrazowi Polaka w Europie, na który emigracja polityczna z Polski pracuje cały czas od stanu wojennego.

Olbrycht wyskoczył jak Filip z Konopii, jak gdyby nie miał zielonego pojęcia, że Junker powołał się przecież we wspomnianej mowie na kalendarium prac prowadzonych w zespołach międzynarodowych, z udziałem członków partii rządzących w Polsce. Olbrycht zastrzegł z minoderią, że decyzja nie może być wymuszona, musi być dobrowolna. "- Nie będziemy pozwalać na to, żeby być pod napięciem, albo szantażowani przy pomocy pieniędzy europejskich" - odezwał się żałośnie zapominając przy tym o dopłatach do tysięcy haktarów ziemi rolnej przekazanej po Magdalence Kościołowi Katolickiemu. Osobowo na tej działce, jak mówi Lech Wałęsa, obsadzony został chyba w Episkopacie Arcybiskup Katowic, ks. Wiktor Skworc, w Aktach Służby Bezpieczeństwa TW "Dąbrowski", jak ujawnił to śp. Kazik Switoń. Olbrycht wybrany został europosłem w Katowicach i nie może nie znać Skworca, nie może powiedzieć, że się z nim nie spotykał i że żaden z tych dwóch celebrytów nie dostrzegł jeszcze potrzeby powołania na Sląsku Funduszu Zadośćuczynienia, w celu umożliwienia uzyskania odpustu zupełnego przez morderców górników na terenie kopalni Wujek tak samo, jak europoseł Piecha może ubiegać się wkrótce o odpust za tysiące własnoręcznie dokonanych w Rybniku skrobanek, odebrania życia poczęrego embrionom ludzkim, tysiącom niewinnych dzieci, których krew przelana została obżydlwie dla zysku, wygodnictwa nieludzkiego.

Wybrany w Katowicach drugi mieszkaniec Rybnika, Olbrycht, były marszałek Województwa Sląskiego, którego osobiście zapamiętałem z tego, że nie pokazywał się prywatnie, nie spacerował po Frankfurcie tak często, jak Piecha ale i nie odwołał w swoim czasie spaceru z premierem Nadrenii-Westfalii, w deszczu po parku w Pszczynie, z której posłem do Sejmu był naówczas mój kolega z grupy na filologii, zdolny poeta, Jurek Pistelok, Ludowiec.


Nie rozumiał Marszałek Województwa Sląslkiego Olbrycht, po podpisaniu porozumienia z Niemcami o współpracy, że miejsce Marszałka Województwa Sląskiego było w tym czasie na konferencji prasowej, której bez powodzenia szukałem naówczas jako dziennikarz z Niemiec w planie międzynarodowego spotkania w Katowicach i w Gabinecie Marszałka, spotykając się w końcu prywatnie z parą urzędników, ponieważ Jan Olbrycht, mój rocznik wprawdzie i po socjologii na tej samej uczelni, uczeń promowanego przeze mnie wcześniej w prasie Solidarności 1980 r. docenta Gabriela Krausa, nie miał za sobą jednak żadnego doświadczenia politycznego w antykomunistycznej opozycji demokratycznej, ani z tego co wiadome, nie był nawet zbliżony do wiadomych kręgów, nie otarł się o tradycje, nie odbył żadnego wtajemniczenia w zwyczaju humanitarnych kół wolnościowego Zachodu, środowisk aktywnych na rzecz Praw Człowieka.W stanie wojennym we Frankfurcie nad Menem takie Międzynarodowe Towarzystwo na rzecz Praw Człowieka spotykało się jawnie w lokalu przy Kaiserstrasse 74. Na 9 października br. zapowiadane jest natomiast we Frankfurcie spotkanie otwarte, co należy w tym miejscu nadmienić, jednakże tym razem nie w pomieszczeniach Loży przy Kaiserstrasse, gdzie tradycyjnie mają miejsca uroczyste koncerty, ale w Muzeum Ikon Miasta Frankfurt; red. Jan Opielka z Frankfurter Rundschau wygłosi mowę na temat "Polen vor der Parlamentswahl"/ Polska przed wyborami parlamentarnymi. Wstęp wolny, organizuje i zaprasza Krąg Przyjaciół Frankfurt/ Kraków, patronat: Konsul Honorowy RP (Kancelaria adwokacka Klaus Sturmfels).

Nie pomyślał Jan Olbrycht, zaczynający robić za lokalnego polityka, ani żaden z jego urzędników, czy doradców, że po tak ważnym zobowiązaniu, jak umowa o współpracy z kolegami z Niemiec, należy pokazać się twarzą w twarz dziennikarzom, aby korzystając chociażby z doświadczeń wykorzystać, po marksistowsu mówiąc, pas transmisyjny do mas wypędzanych do dzisiaj z Polski na emigrację ekonomiczną obywateli, przez kolejne rządy po Magdalence 1989 r.

Należało wszak powiedzieć Narodowi Polskiemu szczerze, o co tutaj w ogóle chodzi. Kto i do czego zobowiązał się na papierze, oficjalne, jakie są załączniki do traktatu, o czym mówią itd., ażeby nie pomyślał szary obywatel, że to jest tak samo tajnie, po masońsku, jak z traktatem podpisanym w Moskwie przez Niemców na krótko przed wrześniem 1939 r.


Olbrycht nie działał z Kazikiem Switoniem w nielegalnych związkach zawodowych, nie uaktywnił się jako demokrata w środowisku studentów Uniwersytetu Sląskiego, z którego w grudniu 1977 wyrzucono niżej podpisanego "za postawę niegodną studenta PRL". Olbrycht robił sobie spokojnie w PRL-u karierę akademicką tak samo, jak Jerzy Buzek, TW "Karol", jako typowy żydokomunista. Taki sam rodowód, żydoubecko-proletariacki ma dzisiaj zakłamanie, z którym protestuje rzekomemu przeciwko szantażowi pieniędzy europejskich.

Jeżeli bowiem przyjrzeć się trzeźwo, z pogardą zaprezentowanym przez Olbrychta obiekcjom, to przecież należy odpowiedzieć twardo i bez krętactwa, wykazać konkretnie Junkerowi zasadniczy błąd planowania interwencyjnego w bieżącej pięciolatce politykierów od tzw. poprawiania demografii w państwach Unii Europejskiej.Olbrycht, Czarnecki, Wojciechowski, Saryjusz-Wolski, czy na kogo to tam jeszcze normalny Polak i Katolik nie spojrzy bez obżydzenia winien przecież wnieść do imigracyjnego planowania europejskiego Współczynnik Miłosierdzia, który w Polsce 25 lat po podpisaniu Traktatau polsko-niemieckiego oblicza się ze wzoru: Pi razy kwadrat, gdzie Pi to liczba, której konkretnie jeszcze nikt nie obliczył do końca, natomiast kwadraturą koła zajmuje się w stolicy Loża Kopernik, a w Katowicach Loża Szlarafia. Bo chodzi o to, że dopłaty z Brukseli do 700 ha ziemi rolnej, które sprywatyzował sobie Cimoszewicz, TW "Carex", ojciec skomunysyna startującego w jesiennych wyborach parlamentarnych są tak samo wysokie i niczym nie uzasadnione, jak dopłaty otrzymywane od wielu lat na drugie 700 ha ziemi popegieerowskiej, które kwituje były wicepremier i Minister Rolnictwa. TW "Ogrodnik", czy raczej znowu tak samo, jak we wcześniejszym przypadku, skomunysyn, druga generacja żydokomunistów.

A nie słychać i nie widać, żeby jakiś klecha-tajniak, kapuś i świnia, bydło, które donosiło na Kazika, czy mnie spowiadało, podsuwało swoją córkę za katolicką żonę, narzekało na szantaż finansowy Brukseli. Bycie pod napięciem.

Panie Janie Olbrycht, jak to mówią na Sląsku Krzoki, nie Ptoki: zbastuj! Weź ty sobie lepiej na wstrzymanie, zanim znowu pogardzisz dofinansowaniem. Bo jo sie wos pytom, jak górnik z kopalni Bytom, kaj jest tym wyngiel, którego nie wydobywom?Bytom jest miastem, które wyludnione zostało z winy sitwy żydoubeckiej po Magdalence; zmniejszyła się liczba jego mieszkańców o kilkadziesiąt tysięcy. Jeżeli teraz, dajmy na to, przyjdą miliony z Brukseli, to czy  nie ma w Katowicach kilku mądrych kolegów, którzy potrafiliby, chociażby pod kierunkiem wspomnianego Jurka, który bywał jako poseł w Sztutgarcie i w Brukseli, a wzorem Chińczyków, skorzystać z pieniędzy polskich przecież w istocie, bo z polskiej składki unijnej i posługując się narzędziami socjologii tak popracować w Ogólnopolskim Centrum Integracyjnym (drugie we Wałbrzychu, owianym pociągiem do złota), żeby z jednej strony połączyć je autostradami z lotniskiem w Pyrzowicach, z drugiej zaś dać zarobić polonistom na kursach językowych polskiego dla dziesiątków tysięcy imigrantów, głównie analfabetów;  pracy niemało. Księża uzyskają szansę na ubogacenie Kościoła o rzesze rozmodlonego, rozśpiewanego neokatehumenatu. Caritas skorzysta z okazji, aby popracować w środowisku ubogich, potrzebujących wsparcia. Na peryferiach, permanentnie.

Bytom jest miastem z tradycjami wielokulturowości. Podobnie jak i Gliwice, w których urodził się w 1948 r. w biednej, żydoskiej rodzinie teść Prezydenta Andrzeja Dudy. Julian Kornhauser pisze poematy o Białych Murzynach po polsku. Czy trzeba dużo wyobraźni poetyckiej, aby ujrzeć już dzisiaj oczyma wyobraźni obraz Literackiego Noblisty z Bytomia in spe, urodzonego w rodzinie uchodźcy syryjskiego, z Libanu, czy ze zbombardowanej na oczach europosła Czarneckiego Strefy Gazy?

Polskę stać na solidarność z Palestyńczykami wypędzonymi przez żydów ze Zachodniego Brzegu Jordanu, z włączonych przez Knesset do Izraela Wzgórz Golan w Syrii.

Junker powiedział, że w Europie prawie wszyscy byli kiedyś uchodźcami i wytyknął unijnym państwom brak solidarności. Solidarnie staje uciekinier polityczny z Polski przy Komisarzu Europejskim i mówi do kolesia w kraju: zamknij się! Albo rozszerz, ciemniaku swój choryzont myślenia. Bo jesteś, jak ten płaz w skorupie, o którym napisał Filareta w Odzie do Młodości. Nie przynoś wstydu katolickiemu Narodowi Polskiemu, który nie odróżnia dzisiaj w Bytomiu, pół wieku po wojnie, Polaka od żyda, Cygana od Jacka Cygana ze Sosnowca,, czy Niemca; Syryjczyka jutro nie odróżnisz, .:Bracie od Ukraińca.

Przypomnieć może jeszcze należy niedowiarkom takim, którzy wszędzie muszą, jak św. Tomasz, wsadzić wiercący palec: Czy byliście może z Kaczyńskim i Czarneckim na Majdanie w Kijowie, kiedy solidaryzował się ze swoimi nazistami (Jacyniukiem, Kliczką, itd.)?


Czy pamiętacie, jak idiotycznie zaproponował kaczor po powrocie, żeby "wciągnąć w to Szwecję"? Czy zadał sobie może ktoś z Was, Kochani pytanie o celowość tej wypowiedzi? Po co kolejny raz palnął głupstwo docent? Czy nie po to, żeby przykryć nim wiadomość ujawnioną przez żydowską agencję prasową w Jerozolimie, że w Odessie 40 tys. uciekinierów żydowskich gotowych jest do długiego marszu autobusami na Zachód, do państw Unii Europejskiej?

Młodzi Narodowcy Mazowsza, którzy wypowiedzieli lojalność fałszywym narodowcom, żydoskim kandydatom Kukiza na posłów: Zawiszy, Bosakowi, Winnickiemu, zamiast składania sprzeciwu przeciwko odmowie wyrażenia zgody na manifestację antyimigracyjną, mogą zorganizować się w Marszu na Rzecz Solidarności Europejczyków.

Hasłem głównym takiego pochodu musi być: Tak, dla zrównania poziomu życia w państwach Unii Europejskiej. Tak, dla podniesienia w Polsce zasiłku dla Syryjczyków pozostających bez pracy do poziomu zasiłków otrzymywanych przez takich samych, syryjskich uchodźców w Niemczech, czy Szeajcarii. Tak, dla ustanowienia w Europie na jednym poziomie Pensji Obywatelskiej, która zastąpi w przyszłości zasiłki, jałmużnę, państwowe dziadostwo.


W Unii Europejskiej ludzie robiący za europosłów dostają za swoje niedorzeczne gadanie z kartki na mównicy (Heil, Ozjasz Goldberg), kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie plus diety na Wiejskiej, sorty mundurowe, itd.

Panie Boże, którego żydostwo za Buzka, czy Lecha Kaczyńskiego nie dało wpisać do tekstu Konstytucji Europejskiej podpisanej w Lizbonie przez tego nieszczęśnika prowokacyjnie w stosunku do Narodu Polskiego pochowanego z żoną na Wawelu, Poeta Polski wpisuje odwołanie do Ciebie nie w preambule zmowy masońskiej, ale w słowie ostatnim do młodych narodowców. Sapere Aude, miej odwagę być mądrym człowiekiem, młody narodowcu i zacznij mądrze myśleć, w czym leży Twój interes.


Nie daj sobie wciskać kitu, fałszywej retoryki pseudonarodowej, poseudo-patriotycznej.  Patrz, z czego żyjesz! Domagaj się ludzkich warunków do szczęśliwego, dostatniego życia po Bożemu dla człowieka w Europie XXI wieku. Wolność, Równość, Braterstwo w Rodzinie Narodów. Pensja podstawowa dla każdego Polaka w Polsce. Gość w DOM, Bóg w DOM.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu mówił Stefan Kosiewski

https://shoudio.com/user/sowa/status/1865Antykomunisci wszystkich krajow laczcie sie PDO186 Przeciw zydokracji Unii Europejskiej ZECh von Stefan Kos... by Stefan Kosiewski


http://sowa.beeplog.de/17379_286557.htm

http://sowa.quicksnake.org/Radio-Plus/Stefan-Kosiewski-Bezwarunkowa-Pensja-Powszechna-dla-Polaka-zasadniczy-dochod-w-Unii-Europejskiej

http://sowa.quicksnake.cz/Stefan-Kosiewski/Antykomunisci-wszystkich-krajow-laczcie-sia-PDO186-Przeciw-zydokracji-Unii-Europejskiej-ZECh-von-Stefan-Kosiewski-ZR586

czwartek, 13 sierpnia 2015
NATO nie poradziło sobie, Duda potrafi! Nie odda Rosji Wilna i Lwowa za Hiroszimę i Nagasaki? Testament Kaczyńskiego
magazyn europejski @mysowa

magazyn europejski @mysowa
Frankfurt am Main
Kto pyta, ten sądzi.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-dla-financial-times-nato-traktuje-polske-jak-kraj-buforowy/nvrj0x
 
Dzisiaj warto zobaczyć na forum

Witaj Stefan Kosiewski,

Twój komentarz:

"Czy Duda chce, żeby Polska była druga po Rumunii w Unii Europejskiej?

http://ask.fm/mysowa NATO nie poradziło sobie, Duda potrafi! Nie odda Rosji Wilna i Lwowa za Hiroszimę i Nagasaki? http://job.blox.pl/2015/08/NATO-nie-poradzilo-sobie-Duda-potrafi-Nie-odda.html"

dotyczący artykułu Jaki będzie cel pierwszej wizyty prezydenta? Waszczykowski: priorytetem będzie poszukiwanie solidarności Europy Środkowo-Wschodniej
został opublikowany i jest dostepny tutaj.
Bardzo dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.

Administracja Forum

Von: forum@onet.pl [mailto:forum@onet.pl]
Gesendet: Donnerstag, 13. August 2015 19:16
Betreff: Twój komentarz został opublikowany

 

NATO nie poradziło sobie, Duda potrafi!
Nie odda Rosji Wilna i Lwowa za Hiroszimę i Nagasaki?

Testament Kaczyńskiego
 

RSS odpowiedzi
 
 
Na razie nie masz żadnych odpowiedzi.

http://ask.fm/mysowa

 

 Ktoś zadał Ci pytanie na Ask.fm

Czemu Rosją rządzą żydowiny http://www.dailymotion.com/video/xqmjjm_czemu-rosja-rzadza-zydowiny_music

Zydostwo stawia sobie w Polsce pomniki 20150815 Magazyn Europejski SOWA by SOWA magazyn europejski

 

Kliknij łącze, aby odpowiedzieć na pytanie: http://ask.fm/mysowa/questions/129908476382/ 

Gesendet: Donnerstag, 13. August 2015 18:43
Betreff: Ktoś zadał Ci pytanie na Ask.fm

17:33, kultur , USA
Link
wtorek, 11 sierpnia 2015
- kto nie brał? kogo ma wybierać Naród Polski? który żyd bez winy? ks. dr hab. Natanek do prez. Dudy
  • Stanisław Misztal Wyborcy muszą spojrzeć w najlepszym kierunku.👪

  • Ireneusz Martyniuk Martwi mnie to, że zakochał się Pan w PSL. Lokalnie jest trochę odpowiedzialnych działaczy PSL, ale u góry wygląda to niezbyt zachęcająco. Notowania mówią same za siebie.

  • Stefan Kosiewski @Stanisław Misztal - kto nie brał? czy jest w tym burdelu dziewica? kogo ma wybierać Naród Polski? który żyd bez winy? http://gloria.tv/media/u4RfqouiCLt
   Apel do p. Prezydenta Andrzeja Dudy 06.08.2015 r.
   www.youtube.com/watch
    Przed chwiląAntychryst eo ipso PKN47 Bronislaw Komorowski PDO160 Fascynacja Obledem von Stefan Kosiewski RIS553 Miliard... by Stefan Kosiewski

http://sowa2.quicksnake.net/Rzecznik-Interesu-Spoecznego/Antychryst-eo-ipso-PKN47-Bronislaw-Komorowski-PDO160-Fascynacja-Obledem-von-Stefan-Kosiewski-RIS553

10:35, kultur , o kulcie Mammona
Link
środa, 05 sierpnia 2015
Jerzy Jachnik ‎WoJOWnicyKUKIZA zapraszają do Bielska -Białej - piątek 7.08.2015 - sala NOT godz. 18
 
Kongres Republikański udostępnił(a) zdjęcie użytkownika Jerzy Jachnik.    
  

4 min  Jerzy Jachnik

Zapraszamy do Bielska -Białej - piątek 7.08.2015 - sala NOT godz. 18

Zdjęcie użytkownika Jerzy Jachnik.
Jerzy Jachnik      ‎Narodowcy

Zapraszamy do Bielska -Białej - piątek 7.08.2015 - sala NOT godz. 18

https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/PM9gapqKbHr

Tagi: kukiz
01:48, kultur , Warschau - EU - PL
Link
sobota, 01 sierpnia 2015
Fordern Sie von der Regierung, diesen Angriff auf Pressefreiheit und Demokratie zu stoppen!

Stefan Kosiewski @Bozena Binnenbrücker - nie zna sprawy, natomiast ochoczo zabiera głos; Minister złożył wniosek do prokuratury o ściganie dwóch dziennikarzy za to, że jako dziennikarze ujawnili na blogu niecny zamiar tego ministra nałożenia policyjnej kontroli na wolność prasy zagwarantowaną Konstytucją RFN. Wczoraj po protestach tysięcy ludzi, także o polskich nazwiskach, rzecznik ministra tłumaczył, że wniosek nie był przeciwko dwóm dziennikarzom imiennie, lecz "w sprawie". Tymczasem rzecznik ministra potwierdził nieprawdę, gdyż na wniosku umieszczone były przez ministra dwa nazwiska obwinionych dziennikarzy. Dlatego też Prokurator Generalny skierował otrzymane od ministra zgłoszenie rzekomego przestępstwa do zaopiniowania przez rzeczoznawcę. Do czasu otrzymania opinii nie podejmuje w sprawie działań.  4 min

 

  • Andrzej Fijalkowski i te dziewczyny wyglądały normalnie - wtedy
   • Stefan Kosiewski @Andrzej Fijalkowski - a dzisiaj trzeba apelowac rządzącym do rozumu w obronie wolnosci prasy
    Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski. Przed chwiląhttps://shoudio.com/user/sowa/status/18426 

 
 Journalismus ist kein Landesverrat
Von: Campact [mailto:info@campact.de]

Gesendet: Freitag, 31. Juli 2015 22:49
An: sowa-frankfurt@freenet.de
Betreff: Rettet die Pressefreiheit

Campact | Spenden | Über uns | Kontakt

Pressefreiheit
31.07.2015 - Abonnent/innen: 1.739.344

 


Journalismus ist kein Landesverrat

Erstmals seit 50 Jahren: Der Generalbundesanwalt ermittelt gegen Journalisten wegen „Landesverrats” – weil sie Unterlagen von Geheimdiensten veröffentlichten. Fordern Sie von der Regierung, diesen Angriff auf Pressefreiheit und Demokratie zu stoppen!

 

Unterzeichnen Sie unseren Eil-Appell...

 

Lieber Stan David Ligon,

50 Jahre ist es her, dass zum letzten Mal Journalisten wegen Landesverrats verhaftet und eingesperrt wurden – der Beginn der Spiegel-Affäre. Jetzt könnte es bald wieder soweit sein: Generalbundesanwalt Harald Range ermittelt gegen die Blogger Markus Beckedahl und Andre Meister wegen Landesverrats. Der Grund: Sie haben Unterlagen von Geheimdiensten veröffentlicht. Nun drohen ihnen mehrere Jahre Haft.

„Das ist Angstmache”, kommentiert der Deutsche Journalistenverband. „Man will Journalisten mundtot machen für bestimmte Themen.” – Und es ist ein Angriff auf die Pressefreiheit. Das Aufdecken von Geheimdienstskandalen ist genau das, wofür wir in einer Demokratie eine freie Presse brauchen. Und die Aufgabe eines Generalbundesanwalts wäre es eigentlich, gegen die Skandale der Geheimdienste zu ermitteln – statt gegen diejenigen, die sie aufdecken.

Eine große Solidaritätswelle mit den beiden Bloggern geht in diesen Stunden durch die Sozialen Medien. Schließen Sie sich an! Fordern Sie Kanzlerin Angela Merkel und Justizminister Heiko Maas auf, die Pressefreiheit zu verteidigen. Sie müssen den Generalbundesanwalt dazu bewegen, die Ermittlungen einzustellen – oder ihn entlassen.

Unterzeichnen Sie unseren Eil-Appell an Merkel und Maas...

Markus Beckedahl und Andre Meister klären in ihrem renommierten Blog Netzpolitik.org unermüdlich über staatliche Überwachung auf. Sie protokollieren eigenhändig jede Sitzung des NSA-Untersuchungsausschusses, weil der Bundestag keine offiziellen Protokolle herausrückt. Ihre Veröffentlichungen sind eine wichtige Quelle für andere Medien. Kein Wunder, dass die Überwachungsfanatiker sie mundtot machen wollen.

Doch nach der Spiegel-Affäre stellte das Bundesverfassungsgericht eindeutig fest: Journalist/innen sind nach anderen Maßstäben zu messen als Spione. Sie können Geheimnisse aufdecken und damit der Demokratie dienen. Denn ohne Öffentlichkeit gibt es keine Demokratie und Missstände werden nicht abgestellt.

Doch Generalbundesanwalt Harald Range überschreitet jetzt die Grenzen, die das Bundesverfassungsgericht zum Schutz der Pressefreiheit gezogen hat. Gleichzeitig weigert sich Range, gegen die Verantwortlichen der NSA- und BND-Überwachungsaffäre vorzugehen.

Justizminister Maas geht bereits vorsichtig auf Distanz zu Range. Er habe Zweifel daran, dass es sich bei den veröffentlichten Dokumenten „um ein Staatsgeheimnis handelt, dessen Veröffentlichung die Gefahr eines schweren Nachteils für die äußere Sicherheit der Bundesrepublik Deutschland herbeiführt". Jetzt müssen wir dafür sorgen, dass Maas als Vorgesetzter den Generalbundesanwalt dazu bewegt, die Ermittlungen komplett einzustellen.

Unterzeichnen Sie den Appell...

Herzliche Grüße

Maritta Strasser, Katharina Nocun und Christoph Bautz

PS: Markus Beckedahl und Andre Meister drohen möglicherweise mehrere Jahre Haft. Umso mehr bedanken sich die beiden bei Ihnen für Ihre Solidarität.

Jetzt Solidaritäts-Appell unterzeichnen...

Angriff auf Pressefreiheit und Demokratie 20150801 Europäisches Magazin SOWA ZECh 558 by SOWA magazyn europejski


OKTAWA o Solidarnosc Ludzi i Narodow Moralia PDO162 ZECh...

Moralia OKTAWA o solidarność ludzi i narodów Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego 162 Zarys Estetyki Chazarów von Stefan Kosiewski CANTO DLVIII http://www.spreaker.com/user/sowa1/oktawa-o-solid...
Published about 18 hours agoDas hier sind keine Landesverräter
campact.de
Diesen 2 Journalisten droht jahrelange Haft. Jetzt den Angriff auf die Pressefreiheit stoppen - Appell unterzeichnen 

Prasa w Niemczech dopuszcza się działań godzących w postanowienia Traktatu między RFN a RP z 17.06.1991 Art 20., równoprawny dostęp do mediów we własnym języku ojczystym

Von: noreply@stern.de
Gesendet: ‎Freitag‎, ‎31‎. ‎Juli‎ ‎2015 ‎19‎:‎06
An: sowa-frankfurt@freenet.de

Hallo sowa
,

Ihr folgender Kommentar vom 31.07.2015 19:02 wurde nicht veröffentlicht:

"Rzad kanclerz Angeli Merkel, zamiast scigac amerykanskich szpiegow, dopuszcza do scigania dziennikarzy ujawniajajacych dokumenty rzadowych agencji szpiegowskich.

Czy nie prosciej zwolnic z pracy urzednika, ktory nie zabepieczyl informacji opatrzonej klauzula: scisle tajne?

Jeszcze prosciej kliknac, wyrazic solidarnosc z tym, ktory mial chyba swiadomosc, ze idzie na wojne; kliknij, podpisz    http://sowamagazyn.blogspot.de/2015/07/desperados-status-cywilizacyjny.html"

Wir möchten Sie bitten, sich an die Community-Regeln [www.stern.de/6267164.html] zu halten, wenn Sie auf www.stern.de kommentieren. Danke.

Mit freundlichen Grüßen,

Community Management stern

Dies ist eine automatisch generierte E-Mail. Antworten werden weder gelesen noch beantwortet. Bei Fragen wenden Sie sich bitte an sterncommunity@stern.de

https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/fsxwsYY4mUX

 

 

19:56, kultur , BRD
Link
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 46
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy poza granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND