czwartek, 27 listopada 2014
9.12 warsztaty na temat przygotowania wniosku w ramach Instrumentu MŚP

Szanowni Państwo,
w dniu 09.12.2014r., organizujemy w Warszawie warsztaty na temat przygotowania wniosku w ramach Instrumentu MŚP. Spotkanie odbędzie się w Instytucie Maszyn Matematycznych przy ul. Krzywickiego 34, sala 208. Rejestracja poprzez stronę: http://www.kpk.gov.pl/?event=zasady-przygotowania-wniosku-w-ramach-instrumentu-msp

Serdecznie Państwa zapraszamy.

09.30 – 10.00 Rejestracja uczestników

10.00 – 10.45 MŚP w Horyzoncie 2020 – jeśli nie Instrument MŚP to co? Katarzyna Walczyk-Matuszyk, KPK PB UE

10.45 – 11.45 SME Instrument – Faza I – obszary tematyczne, struktura wniosku projektowego i zasady aplikowania, Aneta Maszewska, KPK PB UE

 11.45 – 12.10 Przerwa kawowa

12.10 – 13.10 SME Instrument – Faza II – obszary tematyczne, struktura wniosku projektowego i zasady aplikowania. Katarzyna Walczyk-Matuszyk, Krzysztof Frais KPK PB UE

13.10 – 13.25 SME Validation Check , Krzysztof Frais, KPK PB UE

13.25 – 13. 45 IPR i Open Access, Bartosz Majewski, KPK PB UE

13.45 – 14.00 Przygotowanie budżetu i aspekty finansowe, Barbara Trammer, KPK PB UE

14.00 – 14.15 Podsumowanie spotkania

pozdrawiam
Aneta Maszewska

https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/eAWGvYrKiW4

19:27, kultur , Warschau - EU - PL
Link
Cykl wykładów online skierowanych do małych i średnich przedsiębiorców: Szkoła dla Eksportera

„Szkoła dla Eksportera” rusza z III edycją!

Cykl wykładów online pt. „Szkoła dla Eksportera” od 2 lat dostarcza rzetelnej wiedzy doświadczonym i początkującym eksporterom. Z internetowych wykładów przygotowanych przez ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP skorzystało dotychczas ponad 50 tys. internautów.

Pięć nowych filmów skierowanych do małych i średnich przedsiębiorców pomoże im poszerzyć wiedzę o praktycznych aspektach ekspansji na zagraniczne rynki. Przedstawione zostaną zagadnienia ważne dla działań eksportowych, jednak często pomijane w standardowych programach szkoleń. Eksperci „Szkoły dla Eksportera” wskażą bezpieczne ścieżki w gąszczu warunków, przepisów i procedur, pośród których gubią się przedsiębiorcy. Omawiane ułatwienia to między innymi działania wydziału Izby Celnej do obsługi przedsiębiorców oraz instytucji mediacji i arbitrażu, jak i rozwiązania dotyczące opodatkowania VAT transakcji międzynarodowych. Większości eksporterów przyda się także wiedza związana z zarządzaniem ryzykiem walutowym czy też dochodzeniem należności z tytułu eksportu.    

Aktualność przedstawianej wiedzy gwarantuje fakt, że wykłady zostały przygotowane i przeprowadzone przez będących praktykami uznanych ekspertów w danej dziedzinie. Uzupełnieniem nagrań są dołączone do każdego odcinka prezentacje szczegółowo ilustrujące poruszaną tematykę.

Filmy szkoleniowe z cyklu „Szkoła dla Eksportera” można znaleźć na stronie internetowej ośrodka Enterprise Europe Network (link) oraz kanale PARP na YouTube.

Filmy przygotowane zostały na zlecenie ośrodka sieci Enterprise Europe Network działającego przy PARP. Sieć, finansowana przez Komisję Europejską, świadczy bezpłatne usługi wspierające internacjonalizację przedsiębiorstw, takie jak dostęp do bazy danych potencjalnych partnerów biznesowych za granicą, pomoc przy transferze technologii, pisemne konsultacje prawnicze oraz działania informacyjno-szkoleniowe (seminaria dla przedsiębiorców, publikacje, comiesięczny biuletyn Euro Info).

Warto wiedzieć, że wiedzę uzyskaną dzięki „Szkole dla Eksportera” można pogłębiać i testować w ramach innej usługi oferowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, tj. Akademii PARP.  Akademia to portal edukacyjny oferujący bezpłatnie szkolenia e-learningowe w szerokim zakresie wiedzy biznesowej.

Dotychczas opublikowane firmy z cyklu „Szkoła dla Eksportera”:

  1. Partner handlowy: pośrednicy występujący w eksporcie.
  2. Dokumentacja w obrocie międzynarodowym.
  3. Metody i rodzaje płatności w handlu międzynarodowym.
  4. Spedycja - rola spedytora i przewoźnika.
  5. Incoterms 2010.
  6. Prawidłowe zawieranie transakcji eksportowych.
  7. Ryzyko w działalności eksportowej.
  8. Jak sfinansować działalność eksportową.
  9. Rola ubezpieczenia transakcji eksportowych.
  10. Metody określania celów rynkowych i ustalania pozycji konkurencyjnej firmy na danym rynku.

http://www.parp.gov.pl/index/more/44203


19:04, kultur , Warschau - EU - PL
Link
środa, 01 października 2014
po wprowadzeniu uproszczonej pisowni żydowskich nazwisk na stanowisku kierowniczym w Ministerstwie Spraw Zagranicznych RP

Schetyna - Steinmeier 20141002 SOWA Magazyn Europejski.pdf

Minister Schetyna przyjęty zostanie w Berlinie jutro, w czwartek, 2 października 2014 przez Steinmeiera; w kręgach zbliżonych do zainteresowanych mówi się , że następca Sikorskiego zamelduje Ministrowi Spraw Zagranicznych RFN o got...

Minister Schetyna przyjęty zostanie w Berlinie  jutro, w czwartek, 2 października 2014 przez Steinmeiera; w kręgach zbliżonych do zainteresowanych mówi się , że następca Sikorskiego zamelduje Ministrowi Spraw Zagranicznych RFN o gotowości Warszawy do przedłużenia obowiązywania Deklaracji Berlińskiej Tusk-Sikorski, dotyczącej wasalizacji polityki międzynarodowej RP w stosunku do Niemiec, po wprowadzeniu ujednoliconej pisowni żydowskich nazwisk na stanowisku kierowniczym w Ministerstwie Spraw Zagranicznych RP oraz w atmosferze całkowitej szczerości  poinformować o tym, czego nie udało się Kopacz wychlapać zaraz po powrocie z miejsca katastrofy powietrznej 10 kwietnia 2010 r., gdzie osobiście przekopała betonowy pas startowy do głębokości 0.5 (pół) metra i wyjaśnić, czego nie skopała w dzisiejszym expose.
 

Oficjalny komunikat niemieckiego MSZ  zapowiada
ogólnie na jutro  jako temat rozmów: stosunki niemiecko-polskie a także kryzys na Ukrainie i inne sprawy polityki międzynarodowej. 
http://issuu.com/stefankosiewski/docs/schetyna_-_steinmeier__20141002_sow
22:13, kultur , Warschau - EU - PL
Link
środa, 24 września 2014
Bezwarunkowa Pensja Powszechna dla Polaka, zasadniczy dochod w Unii Europejskiej!

 

Postulat pensji dla każdego obywatela w Unii Europejskiej nie jest rewolucyjny, nie zapowiada zmiany stosunków własności, dlatego krąży już po Europie i czas najwyższy na Polskę. Pora na hasło: 

Wolność zamiast pełnego zatrudnienia.

PDF: http://de.scribd.com/doc/56195191/Stefan-Kosiewski-20070403-Bezwarunkowa-Pensja-Powszechna-dla-Polaka-zasadniczy-dochod-w-Unii-Europejskiej

Wiara w Jezusa zmartwychwstałego pozwala wierzyć w odzyskanie własności i wolności Narodu Polskiego.

http://www.spreaker.com/user/mysowa/pensja-powszechna-dla-polaka

Stefan Kosiewski
270 obserwatorów|255 062 wyświetlenia
Kręgi rozszerzone  -  17:26
 
...Das alte Erfolgsmodell geht so: 

Hart arbeiten. Viel Geld verdienen. Möglichst früh in Ruhestand gehen und dann all das machen, wofür man die letzten 40 Jahre keine Zeit hatte. Das Ziel liegt in der Zukunft. 

Die neue Version geht anders: 

Das Ziel liegt im Hier und Heute. Menschen arbeiten nicht, um irgendwann Freiheit von der Arbeit zu erlangen. Sie wollen Freiheit in der Arbeit! 

Wer das verstanden hat, zählt zu den Gewinnern im Wettbewerb um die besten Talente – egal in welcher Branche! 

Freiheit ist nichts, was Sie sich mit jahrelanger Fronarbeit „verdienen“ müssen. Sondern ein Menschenrecht für alle...
http://home.foerster-kreuz.com/2014/09/freiheit-erfolg.html#more
 
heartleaders - 3. Oktober
heartleaders.de
 
https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/KvYBE7xN5Zg
 

Tuesday, Apr 03, 2007

Bezwarunkowa Pensja Powszechna dla Polaka 20070403 Stefan Kosiewski zasadniczy dochod w Unii Europejskiej!

 

Własność narodową Polaków, rozłożoną do 1939 roku między różne grupy społeczne, na mocy diabelskiego paktu narodowego socjalizmu z żydokomunizmem zaczęto wydzierać z polskich rąk. Zniewoleni i ograbieni Polacy mieli być tylko siłą roboczą w obozach pracy III Rzeszy i w syberyjskich gułagach. Diabeł miał krótko dwa oblicza: po 1945 roku żydokomuna kradła już jawnie polską ziemię, prywatne zakłady przemysłowe, toczyła wojnę o handel z Polakami.

Sierpień 1980 roku przyniósł Polsce marzenie o wolności i samorządności. Złoczyńcy żydokomunistyczni nie zamierzali jednak oddać Polakom władzy, ani pozbyć się swoich materialnych zdobyczy. Plemię żmijowe szatana odegrało przed światem groteskę narodowego pojednania w Polsce. Najpierw Służba Bezpieczeństwa wykreowała w okresie Solidarności tzw. radykałów, których następnie internowano po to, żeby element polski etnicznie wypędzić z kraju, lub zepchnąć w polityczny niebyt, a ze swoimi rewizjonistami i pseudokatolikami spotkać się w Magdalence, by odegrać farsę porozumienia okrągłego stołu.

Pod płaszczykiem pluralizacji, wielości partii politycznych i poglądów, dokonano grabieżczej prywatyzacji majątku Narodu Polskiego. Pod płaszczem globalizacji ulokował się w Polsce kapitał międzynarodowy, handel i przemysł. Wspólnicy światowi miejscowych złoczyńców.

Sojusz Wojskowy, wspólne agresje i plany militarne utwierdzają wzbogaconych tak oto złoczyńców w przekonaniu, że do utrzymania pozycji panów nad Polakami wystarczy już tylko powtarzać stare zaklęcie złodziejskie: zabrane będzie temu, który nie ma, a Mamon dołoży temu, który nakradł i ma.

Ne tylko dla rodziny Gierka, Jaruzelskiego, Kiszczaka i Urbana stworzony został system grabieży dokonanej w biały dzień na Narodzie Polskim. Hołota żydokomunistyczna to dzisiaj kilka milionów ludzi, które żyją na koszt zniewolonego Narodu Polskiego.

A Naród ten to ponad 30 milionów ludzi, którzy nie mają nic: żadnych mieszkań, żadnych domów na własność, żadnych akcji. 30 milionów Polaków, dla których ani żydokomuna ani Unia Europejska nie ma i nie będzie miała pracy, a sojusze wojskowe nie są w stanie wysłać ich wszystkich na wszystkie nawet fronty świata.

Tak samo jest w Czechach i na Słowacji, w Bułgarii, Rumunii, w Niemczech i wszędzie, gdzie tylko grabieżcze plemię szatana postanowiło zabrać, by zapanować.

Bóg chciał i zmartwychwstał. Naród też powstanie. Ten, który zabrał cudze nie jest właścicielem. Na własność posiadł tylko strach przed odebraniem zakumulowanego kapitału.

Tymczasem przedstawia się po dobroci
Plan odzyskania zagrabionego majątku Narodu Polskiego:

1. należy odebrać tym, co zagrabili i mają - nałożyć wysokie podatki na tych, którzy mają;
2. odzyskany majątek należy rozdać tym, którzy nie mają nic, bo ich ograbiono
- należy wprowadzić Pensję dla Polaka.

Nie jakiś zasiłek czymkolwiek uwarunkowany, ale niezbywalną, gwarantowaną przez państwo pensję umożliwiającą ludzką egzystencję w Polsce.
Nie można więc poprzestać na wpisywaniu do Konstytucji RP artykułu chroniącego życie każdego człowieka, gdyż państwo, które stoi na straży ochrony zagrabionej własności, musi zadbać też o to, żeby wywłaszczeni i ograbieni mieli za co godnie żyć.

Postulat pensji dla każdego obywatela w Unii Europejskiej nie jest rewolucyjny, nie zapowiada zmiany stosunków własności, dlatego krąży już po Europie i czas najwyższy na Polskę. Pora na hasło:
Wolność zamiast pełnego zatrudnienia.

Stefan Kosiewski
 
http://shoud.io/9120
 
http://sowa.quicksnake.org/Radio-Plus/Stefan-Kosiewski-Bezwarunkowa-Pensja-Powszechna-dla-Polaka-zasadniczy-dochod-w-Unii-Europejskiej
 
środa, 03 września 2014
do udziału w pierwszym Kongresie polskich przedsiębiorców, który odbędzie się 9 października 2014 r., w Londynie.

blow job elita 20140903 European Magazine SOWA.pdf

Fascynacja obłędem von Stefan Kosiewski Dodaj blog do ulubionych Wersja mobilna Sikorski: – (...) blow job (z ang. seks oralny - red.) – 25 złotych, anal job (z ang. seks analny - red.) 35 złotych. A Rostowski odpowiada: – To bardzo prz...


9 października 2014 r., po raz pierwszy, polscy przedsiębiorcy z całej Wielkiej Brytanii spotkają się w Londynie na krajowym kongresie, aby wymienić się swoimi doświadczeniami, pozyskać niezbędną wiedzę na temat rozwijania biznesu w Wielkiej Brytanii oraz nawiązać bezcenne kontakty biznesowe.
 Tematyka całodniowego eventu dotknie takich zagadnień jak dostępne w UK dofinansowania na rozwój działalności, środki finansowania start-upów, programy wspierające działania przedsiębiorców czy też uczestnictwo firm w kontraktach publicznych. Uczestnicy Kongresu będą mieli niepowtarzalną okazję, by zdobyć praktyczną wiedzę nt. samorozwoju z zakresu zarządzania biznesem, jak również skutecznego marketingu - tak ważnego w aspekcie dotarcia z ofertą do brytyjskiego (i nie tylko) konsumenta. Podczas wydarzenia swoimi doświadczeniami podzielą się także polscy przedsiębiorcy, których działania na Wyspach już zaowocowały sukcesem. Będąca integralną częścią Kongresu sesja networkingowa będzie niepowtarzalną okazją do nawiązania między uczestnikami bezcennych kontaktów biznesowych.

Michael Dembinski, Główny Doradca w Brytyjsko Polskiej Izbie Handlowej zachęca do uczestnictwa w Kongresie -Jeśli jesteś zdecydowany zrealizować swoje plany biznesowe w Wielkiej Brytanii i nie wiesz od czego zacząć, lub jeśli chcesz rozwijać swoją firmę na większą skalę Twoja obecność na pierwszym kongresie polskich przedsiębiorców w Londynie jest obowiązkowa.

Kongres jest podsumowaniem kilkuletniej pracy podczas seminariów biznesowych organizowanych w różnych częściach Wielkiej Brytanii od 2011 roku. Jest on także naturalną odpowiedzią na potrzebę integracji polskich środowisk biznesowych. – mówi Bartłomiej Kowalczyk, twórca Polish Business Link.

http://www.een.org.pl/index.php/Europa/articles/kongres-polskich-przedsiebiorcow-w-londynie.html


http://sowa.quicksnake.es/fotogalerie.php?i=12579
...Nie sprawdził się w Polsce przy szukaniu konsensu z mętną cieczą, kijem bełtaną we wiaderle z krwią utaczaną bez udziału osób trzecich, zatem Angela, stateczna na wieczność z dłońmi splecionymi we winkiel masoński i cyrkiel od...
Pages: 4 Reads: 41 Published 1 day ago
...Donald to brzmi jako tako, ażeby przynajmniej mógł obronić syna przed zamoczeniem w afery żydowskiej sitwy bezmyślnie zapisanej na słupa: Stefański (wcześniej używane nazwisko przygłupa: Plichta), bo w tym wszyscy się z Tuski...
Pages: 13 Reads: 163 Published 3 days ago

Stefan Kosiewski Polnischer Schulverein OSWIATA 1992-2002 i...

...Odwołując się do postanowień polsko-niemieckiego Traktatu z 17.6.1991 r, a w szczególności Artykułu 20, w którym zagwarantowane jest prawo Polaków żyjących w Republice Federalnej Niemiec do „... swobodnego poługiwania się j...
Pages: 19 Reads: 166 Published 9 days ago

http://de.scribd.com/doc/238496221/blow-job-elita-20140903-European-Magazine-SOWA-pdf
07:15, kultur , job
Link
środa, 12 marca 2014
Lyon, 4 - 6 czerwca Futurallia 2014 - Forum Rozwoju Biznesu 18 marca w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w 19.
Międzynarodowym Forum Rozwoju Biznesu FUTURALLIA 2014. Spotkanie jest
dedykowane małym i średnim firmom zainteresowanym kontaktami biznesowymi,
finansowymi i technologicznymi, stawiającymi na rozwój międzynarodowy.
Swoje uczestnictwo potwierdzili przedstawiciele 37 krajów, w tym m.in.:
Francji, Niemiec, Węgier, Irlandii, Włoch, Holandii, Chin, USA, Kanady,
Malezji, Singapuru i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 
Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Lyonie, w dniach 4 - 6 czerwca. 

18 marca o godz.9:30 w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach
odbędzie się spotkanie informacyjne na temat Forum Rozwoju Biznesu
FUTURALLIA 2014. Podczas spotkania informacje o forum przedstawią
przedstawiciele Izby Przemysłowo-Handlowej Regionu Rhône-Alpes.
Zaproszeni zostali także przedstawiciele firm, które w latach ubiegłych
brały udział w forum.

Szczegóły:
http://rig.katowice.pl/aktualnosci/784-futurallia-2014  

Kontakt:
Grażyna Kowolik
tel.032 / 781 49 82
e-mail:
gkowolik@rig.katowice.pl
 

Marek Łuszczki zaprosił Cię na wydarzenie użytkownika Biznes Dolnośląski | Lower Silesia Business:
Konsultacje społeczne dotyczące STRATEGII ROZWOJU POLSKI ZACHODNIEJ DO ROKU 2020
13 marca o 15:30 w miejscu Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Stefan Kosiewski, Andrzej Kaźmierczak i 4 inne osoby są gośćmi.
22:11, kultur , Warschau - EU - PL
Link
czwartek, 13 lutego 2014
w Niemczech i w Polsce, koncentracja kapitału sprzyja silniejszym


236 osób ma Cię w kręgach
Kręgi rozszerzone  -  10 lut 2014
 
Bankructwu słabszych księgarń i hurtowni książek towarzyszy upadek małych i średnich wydawnictw. Na wolnym rynku, w Niemczech i w Polsce, koncentracja kapitału sprzyja silniejszym.
    http://sowa.blogg.de/2005/08/06/stefan-kosiewski-o-rynku-ksiazki-w-niemczech-i-w-polsce-magazyn-literacki-1199/
 
Księgarze z Matrasa pozwy piszą
http://www.pb.pl/355
 
https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/7upqHYYPRxp

14:28, kultur , job
Link
środa, 08 stycznia 2014
"Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych ERC - finansowanie badań pionierskich" 12 lutego 2014 roku we Wrocławiu

Szanowni Państwo

Zapraszamy do udziału w dniu informacyjnym
"Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych ERC - finansowanie badań pionierskich"
oraz warsztatach "Przygotowania wniosku - Granty Europejskiej Rady
ds.Badań Naukowych ERC", które odbędą się 12 lutego 2014 roku we Wrocławiu
na Politechnice Wrocławskiej we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii.
Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie:
http://rpk.wroclaw.pl/szkolenia.html

Do udziału w warsztatach zapraszamy szczególnie osoby
posiadające staż naukowy od 2 do 7 lat po uzyskaniu stopnia doktora,
pracujące nad złożeniem wniosku ERC, zarejestrowane na Participant Portal,
ewentualnie zamierzające złożyć wniosek ERC,
mające publikacje w najlepszych periodykach, dużą liczbę cytowań, osoby,
które odbyły staże naukowe za granicą, otrzymały stypendia, realizowały
projekty w partnerstwie międzynarodowym.
Na warsztaty prosimy o zabranie własnego komputera

Z poważaniem
Elżbieta Olejnik

19:17, kultur , Poradnik - ein Ratgeber
Link
wtorek, 31 grudnia 2013
W Brukseli mogą zarobić dwa razy tyle co w Polsce. 7,6 tys. euro mogą jeszcze sobie dorobić.
Rekord należy do Tadeusza Cymańskiego (58 l.) z Solidarnej Polski i Janusza Wojciechowskiego (59 l.) z PiS, którzy w ten sposób zarobili niemal po 30 tys. zł. Drugie miejsce z kwotą prawie 23 tys. zł zajmuje Zbigniew Ziobro (43 l.) z SP. Podium zamyka Joanna Senyszyn (64 l.) i Wojciech Olejniczak (39 l.) z SLD, którzy zgarnęli po ponad 20 tys. zł.
 
231 osoby ma Cię w kręgach 29 gru 2013

Europosłowie, którzy dostają po 32 tysiące złotych miesięcznie, znaleźli sposób, jak dorobić do tłustych pensji. Jaki? Podpisują listy obecności na posiedzeniach komisji ds. Unii Europejskiej w polskim parlamencie. Nie muszą w nich nawet uczestniczyć. Wystarczy autograf na liście i już 1276 zł wpada do kieszeni. Rekordziści tylko w tym roku wyciągnęli w ten sposób po 30 tysięcy złotych!
Z jakiego powodu politycy rzucają najważniejsze stanowiska w polskim rządzie i pchają się na listy wyborcze do Parlamentu Europejskiego? Wiadomo, dla pieniędzy! W Brukseli mogą zarobić dwa razy tyle co w Polsce. Oprócz 7,6 tys. euro pensji, czyli ok. 32 tys. zł, mogą jeszcze sobie dorobić. Wystarczy, że pojawią się w polskim parlamencie, przed posiedzeniem komisji ds. Unii Europejskiej złożą autograf na liście obecności i na ich konto wpływa 304 euro, czyli ok. 1276 zł! Niektórzy muszą harować cały miesiąc za takie pieniądze, a europosłowie zarabiają je jednym płynnym ruchem ręki. 

Europosłowie, którzy dostają po 32 tysiące złotych miesięcznie, znaleźli sposób, jak dorobić do tłustych pensji. Jaki? Podpisują listy obecności na posiedzeniach komisji ds. Unii Europejskiej w polskim parlamencie. Nie muszą w nich nawet uczestniczyć. Wystarczy autograf na liście i już 1276 zł wpada do kieszeni. Rekordziści tylko w tym roku wyciągnęli w ten sposób po 30 tysięcy złotych!
 
Euroskandal! 1276 zł za jeden podpis!
 Z jakiego powodu politycy rzucają najważniejsze stanowiska w polskim rządzie i pchają się na listy wyborcze do Parlamentu Europejskiego? Wiadomo, dla pieniędzy! W Brukseli mogą zarobić dwa razy tyle co w Polsce. Oprócz 7,6 tys. euro pensji, czyli ok. 32 tys. zł, mogą jeszcze sobie dorobić. Wystarczy, że pojawią się w polskim parlamencie, przed posiedzeniem komisji ds. Unii Europejskiej złożą autograf na liście obecności i na ich konto wpływa 304 euro, czyli ok. 1276 zł! Niektórzy muszą harować cały miesiąc za takie pieniądze, a europosłowie zarabiają je jednym płynnym ruchem ręki.
https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/XkKCphj6w1Z
01:59, kultur , o kulcie Mammona
Link
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 46
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy poza granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND