piątek, 11 marca 2011
JAK EKSPORTOWAĆ DO FRANCJI? 23 marca 2011 siedziba PARP, ul. Pańska 81/83, Warszawa, sala konferencyjna

Konferencja: Jak eksportować do Francji?

Konferencja „Jak eksportować do Francji?” jest współorganizowana oraz odbywa się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 

Polskie przedsiębiorstwa nie w pełni jeszcze wykorzystują potencjał wzajemnej wymiany. Za współpracą z firmami francuskimi przemawia przede wszystkim przewidywalność i stabilność tego rynku. Najlepszym sposobem na zaistnienie na nim jest eksport towarów i usług.

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce (CCIFP) zaprasza do udziału w konferencji poświęconej możliwościom eksportu i współpracy z Francją.

Konferencja skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych eksportem dóbr i usług do Francji i ma na celu przybliżyć polskim przedsiębiorcom realia rynku francuskiego.

Na konferencji uczestnicy otrzymają kompendium wiedzy w postaci opracowania, pt. Francja: przewodnik eksportera, przygotowanego przez CCIFP we współpracy z ekspertami z firm stowarzyszonych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zapraszamy firmy realnie zainteresowane tematem.

Konferencja „Jak eksportować do Francji?” wpisuje się w cykl działań Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP) pod hasłem „Kierunek Francja”. Jest to usługa dedykowana polskim przedsiębiorcom, którzy pragną rozwijać swoją działalność na rynku francuskim. 

Więcej informacji o programie Konferencji i zapisach tu
JAK EKSPORTOWAĆ DO FRANCJI?

23 marca 2011
siedziba PARP, ul. Pańska 81/83, Warszawa, sala konferencyjna

KONTAKT:
Anna Silska
tel: 022 690 68 99 , 509 601 241
anna.silska@ccifp.pl

Tagi: CCIFP
00:14, kultur , France
Link
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy poza granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND